Detské kuchynky Smoby: Čo by ste mali o nich vedieť ešte pred kúpou

2855

Detské kuchynky Smoby sa v posledných rokoch stali u rodičov veľmi obľúbené. Uvažujete aj vy nad kúpou kuchynky Smoby, ale hľadáte kompletné informácie a názory rodičov, ktorí Smoby kuchynku už kúpili? Získajte kompletný prehľad o detských kuchynkách Smoby a prečítajte si tiež hodnotenia rodičov na kuchynky Smoby.

Detské kuchynky Smoby predstavujú univerzálny herný komplex so širokou škálou funkcií. Všetky modely spája originálny dizajn, ktorý presne kopíruje skutočnú kuchyňu so vstavanými spotrebičmi. Ale zároveň, sú detské kuchynky Smoby maximálne bezpečné a do najmenších detailov prispôsobené potrebám detí.

Všetky prvky a detaily Smoby kuchynky dávajú deťom príležitosť  „ vyskúšať“ si množstvo rolí: hry na rodičov, šéfkuchárov alebo čašníkov v reštaurácii a mnoho ďalších.

Smoby kuchynky na hranie pochádzajú z dielne francúzskej spoločnosti, ktorá sa výrobe hračiek venuje už od roku 1970. Charakteristickým znakom produktov Smoby je jasný, nezabudnuteľný dizajn a vynikajúca funkčnosť.

Detské kuchynky Smoby sú prepracované do najmenších detailov. Nájdete v nich varné dosky, rúry, kávovary, drez, súpravy riadov a mnohé ďalšie spotrebiče a doplnky do kuchyne.

Kuchynky Smoby sú vyrobené z vysoko kvalitného, ​​odolného plastu, ktorý je 100% bezpečný pre hry detí. Smoby svoje výrobky pravidelne testuje, aby spĺňali aj tie najprísnejšie kritériá kvality a bezpečnosti.

Detské kuchynky Smoby a recenzie

Rôzne dizajnové riešenia vám umožnia vybrať kuchynku ideálnu pre vaše dieťa z ohľadom na vek, výšku a schopnosti dieťaťa. V pestrej  ponuke Smoby nájdete detské kuchynky pre deti od 18 mesiacov do 10 rokov v rôznych farbách, veľkostiach, či kuchynky so svetelnými a zvukovými efektmi.

Pre malé kuchárky si môžete vybrať Smoby kuchynku v jemných pastelových a ružových odtieňoch alebo kuchynku, ktorú zdobí motív rozprávky Frozen, Máša a medveď, Hello Kitty. Smoby však nezabúda ani na malých šéfkuchárov, ktorým ponúka kuchynky v odtieňoch modrej, zelenej, šedej či oranžovej farby.

Deti v predškolskom veku  potešia veľké kuchynky Smoby s interaktívnymi funkciami, ktoré veľmi realisticky simulujú proces varenia.

Kuchynky Smoby pre deti od 18 mesiacov

V ponuke Smoby nájdete detské kuchynky už pre deti od 1,5 roka, ktoré sú síce bez interaktívnych funkcií, ale dizajnovo pripomínajú skutočnú kuchynskú linku. Najmenšie deti obľubujú otváracie dvierka, otáčacie gombíky na sporáku, drez na umývanie riadu.

V tomto veku deti ešte nepotrebujú svetelné ani zvukové efekty, pretože v procese hier na kuchára uplatňujú svoju vlastnú fantáziu a predstavivosť.

Detská kuchynka Smoby Cooky

Detská kuchynka Smoby Cooky je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Charakterizujú ju jasné farby a oblé tvary. Jej súčasťou je 22 kusov doplnkov, ktoré spestria hru detí. Celková výška kuchynky Smoby Cooky je 85 cm a výška pracovnej plochy od zeme je 42 cm.

Cooky kuchynku Smoby si môžete vybrať z 5 farebných variantov, pričom medzi najviac predávané patrí kuchynka Máša a medveď.

Pozrite si viac kuchyniek

Súčasťou kuchynky Cooky je rúra na pečenie s otváracími dvierkami, sporák s otočnými červenými gombíkmi. Nad sporákom nájdete digestor, ktorý zdobia hodiny, poličku na odkladanie a kávovar na kapsule s kávou, mliekom alebo čokoládou. Po stranách je úložný priestor, kde si deti môžu odložiť doplnky a kuchynské náradie.

Na jednej strane detskej kuchynky Smoby Cooky sa nachádza drez, druhú môžu deti využiť ako jedálenský stôl. Obe bočné krídla sa dajú posunúť do strán, čím deti získajú ďalší odkladací priestor pre kuchynské riady.

Detské riadiky so kuchynky Smoby Cooky

Technické parametre kuchynky Smoby Cooky

 • Rozmery: 66*35*85 cm
 • Celková výška: 85 cm
 • Výška pracovnej plochy: 42 cm
 • Rozmery balenia: 49*15*64 cm
 • Celková dĺžka: 66 cm
 • Hmotnosť: 2,03 kg
 • Počet doplnkov: 22 kusov
 • Vek: od 18 mesiacov

Recencie rodičov na kuchynky Smoby Cooky

Darček splnil naše očakávanie. Vnučke sa kuchynka Cooky Máša a medveď veľmi páči. Plast je kvalitný bez ostrých hrán. Farby sú pekne žiarivé.

Naša dcéra (18 mesiacov) dostala túto kuchynku na Vianoce a bola nadšená. Aj jej veľký brat (5) sa s ňou zahrá. ČO sa mi na nej nepáči sú nálepky. Dcéra ich veľmi rýchlo odlepila a bez nich kuchynka nevyzerá tak pekne.

Na prvý pohľad pekná, ale platíte najmä za značku. Konštrukcia je veľmi jednoduchá a kuchynka je stabilná len , keď ju opriete o stenu, ešte aj to musíte dávať pozor, aby ju dieťa pri hre neprevrhlo. Ale dcére sa páči, keďže s motívom jej obľúbenej rozprávky Máša a medveď, sme inú nezohnali.

Detská kuchynka Smoby Cooky je trochu malá, ináč ok. Moja dcéra ju miluje.

Detské kuchynky Smoby pre deti od 3 rokov

Pre deti od 3 rokov si môžete vybrať klasické kuchynky Smoby alebo kuchynky elektronické, ktoré hru detí robia vďaka svetelným a zvukovým efektom ešte viac skutočnou.

Smoby detská kuchynka Frozen

Smoby detská kuchynka Frozen s trblietkami púta pozornosť predovšetkým motívom populárnej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Výrobcom odporúčaný vek je od 3 rokov. Celková výška kuchynky Smoby Frozen je 90 cm a pracovná doska je vo výške 48 cm od zeme.

Detské kuchynky Smoby pre dievčatá
Kuchynka Frozen – Ľadové kráľovstvo

Súčasťou detskej kuchynky Smoby Frozen je drez s batériou, chladnička s otváracími dvierkami, poličky na odloženie kuchynského riadu a 22 doplnkov. Vrchnú časť kuchynky Smoby Froten zdobia hodiny.

Príslušenstvo kuchynky Smoby Frozen

Technické parametre kuchynky Smoby Frozen

 • Rozmery: 48*32*90 cm
 • Celková výška: 90 cm
 • Výška pracovnej plochy: 48 cm
 • Vek: od 3 rokov
 • Materiál: plast
 • Počet doplnkov: 22 ks
 • Hmotnosť: 2,78 kg
 • Rozmery balenia: 64*47,5*15,5 cm

Recenzie rodičov na detskú kuchynku Smoby Frozen

Kuchynka Smoby Frozen sa dcérke veľmi páči. Myslím, že najmä kvôli tomu rozprávkovému motívu, keďže do rozprávky je úplne zbláznená. Hrá s a s ňou veľa, ale museli sme dokúpiť ďalšie doplnky, pretože v balení je toho veľmi málo.

Moja malá miluje túto kuchynku. Rozhodne je pre malých fanúšikov rozprávky Ľadové kráľovstvo. Kuchynka sa mi však zdá málo stabilná, ale vyriešili sme to tak, že sme ju opreli o stenu.

 

Kuchynku dostala dcéra na narodeniny a keďže je vekým fanúšikom rozprávky Ľadové kráľovstvo, bola to jednoznačná voľba.  Z pohľadu dcéry je skvelá a skutočne sa s ňou hrá veľmi veľa. No z pohľadu dospelých to vyzerá už trochu inak. Kuchynka nie je veľmi kvalitná, teda aspoň tá naša :-(. Zadná časť dobre nedrží, tak ju dávame dokopy všelijakými trikmi. Aby bola aspoň ako tak stabilná, museli sme ju oprieť o stenu. Doplnkov v balení bolo žalostne málo, takže sme ďalšie museli ešte dokúpiť. Ale dôležité je, že dcéra je šťastná, že ju má :-).

Pozrite si cenu kuchynky Frozen

Smoby kuchynka Bon Appetit

Detská kuchynka Smoby Bon Apetit na prvý pohľad zaujme realistickým dizajnom a modernou kombináciou farieb oranžovej, bielej a sivej. Kuchynka Smoby Bon Apettit je vhodná pre deti od 3 rokov. Nespornou výhodou, pokiaľ máte v byte dostatok miesta, je jej obojstranné využitie.

Chlapčenské kuchynky Smoby
Smoby Bon Appetit oranžová

Výška detskej kuchynky Smoby Bon Apettit je 97 cm, s výškou pracovnej dosky 49 cm od zeme. V kuchynke sa nachádza chladnička a rúra na pečenie s otvárateľnými dvierkami, drez s batériou, sporák s dvoma platňami na varenie, espresso kávovar s náhradnými kapsulami, kuchynské hodiny, poličky, menší priestor na stolovanie a v hornej časti sú držiaky na kuchynské náradie.

Detail kuchynky Smoby Bon Appetit

Súčasťou balenia kuchynky Smoby Bon Apettit je 23 doplnkov: hrniec s pokrievkou, taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, kuchynské náradie, panvica, cookies a cestoviny.

Kuchynské riadiky do kuchynky Smoby Bon Appetit

Parametre kuchynky Smoby Bon Appetit

 • Rozmery: 53*34*97 cm
 • Celková výška: 97 cm
 • Výška pracovnej plochy: 49 cm
 • Rozmery balenia: 50*20*66 cm
 • Hmotnosť: 3,5 kg
 • Počet doplnkov: 23 kusov
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Funkcie: bez svetelných a zvukových efektov

Parametre kuchynky Smoby Bon Appetit

Názory rodičov na kuchynku Smoby Bon Apettit

Kuchynka Smoby Bon Apettit má veľmi pekný dizajn s kopou príslušenstva. Malá sa veľmi potešila a hrá sa s ňou denne.

Pre deti ideálna veľkosť. Kvalitná, pevná a množstvo doplnkov. Skvelá hračka pre malých kuchárov.

Kuchynku vrelo odporúčam, je pekná, praktická, malé slečny si v nej určite nájdu všetko čo k vareniu potrebujú. U nás deti boli nadšené.

Kuchynku som poskladal rýchlo. Plast vyzerá byť zatiaľ OK. Najviac zaujal kávovar. Kávu pijeme aj 10x za deň :-))

Pozrite si cenu kuchynky Bon Appetit

Elektronické kuchynky Smoby so zvukom

Kuchynky Smoby charakterizuje nielen realistický dizajn, ale tiež interaktívne funkcie. Smoby kuchynky so zvukmi sú stále veľmi obľúbené.

Smoby kuchynka Bon Appetit so zvukom

Smoby kuchynka Bon Appetit so zvukovými efektmi varenia je vhodná pre deti od 3 rokov. Kuchynka je vysoká 97 cm, s výškou pracovnej plochy 49 cm. Celkové rozmery kuchynky Smoby Bon Appetit so zvukom sú 53*34*97 cm. Kuchynka je prístupná z každej strany a funguje na 1 x AA/LR6 1,5 V batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Kuchynka má inštalovaný elektronický modul a sporák vydáva pri varení realistické zvuky varenia.

Súčasťou kuchynky Smoby Bon Appetit je:

 • chladnička,
 • rúra na pečenie s otvárateľnými dvierkami,
 • elektronická dvojplatnička,
 • kávovar na kapsule,
 • drez s batériou,
 • v hornej časti sú držiaky na kuchynské náradie, hodiny,
 • poličky na odkladanie kuchynského riadu
 • 23 doplnkov: hrniec s pokrievkou, taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, kuchynské náradie, panvica, cookies a cestoviny.

Doplnky elektronickej kuchynky Smoby Bon Appetit

Technický popis kuchynky Smoby Bon Appetit so zvukom

 • Rozmery: 53*34*97 cm
 • Celková výška: 97 cm
 • Výška pracovnej plochy: 49 cm
 • Rozmery balenia: 50*20*66 cm
 • Hmotnosť: 4,05 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Počet doplnkov: 23 kusov
 • Batérie: 1 x AA/LR6 1,5 V je súčasťou balenia

Recenzie rodičov na elektronickú kuchynku Smoby Bon appetit so zvukmi

Čakala som omnoho viac, prevedenie nie je vobec dotiahnuté, zvuky sú priemerné. Vnútro riešené kartónom.

Kuchynku sme ľahko a rýchlo zložili. Je stabilná, nehýbe sa. Sporák nie je po zapnutí hlučný, čo je veľké plus. Kuchynka sa mi páči aj dizajnovo. Bol to darček k narodeninám a môj syn sa veľmi potešil. Hrá sa a s ňou každý deň. My sme spokojní. Kvalita zodpovedá cene.

Toto je prvýkrát, čo som veľmi sklamaný hračkou od Smoby. Predná strana je v poriadku, ale zadná strana kuchynky je z papiera. Poličky na stranách sú v podstate len štyri otvory. Zdá sa, že polovica chýba. Som viac než sklamaný. Keby som videl kuchynku pred kúpou u niekoho, určite by som ju nekupoval.

Super  kuchynka s mnohými doplnkami! Moje deti sú úplne nadšené. Najviac sa im páči zvuk varenia. Kuchynka je stabilná, u nás pekne odoláva hre 2 detí.

Pozrite si cenu kuchynky Bon Appetit elektronická

Elektronická kuchynka pre deti Cherry Smoby so zvukmi

Univerzálna kuchynka pre chlapcov i dievčatá od 3 rokov s originálnymi zvukmi varenia.  Kuchynka Smoby Cherry je prístupná z každej strany, tak umožňuje hru pre viac detí naraz. Súčasťou kuchynky je elektronický modul a pri stláčaní gombíkov vydáva realistické zvuky varenia a pečenia. Výška pracovnej dosky je 49 cm a celková výška kuchynky Smoby Cherry je 93 cm. Celkové rozmery kuchynky sú 68*34*97 cm.

Smoby Cherry zelená

Kuchynka Smoby Cherry je vybavená 25 doplnkami a kuchynskými spotrebičmi ako:
 • chladnička s otváracími dvierkami
 • rúra na pečenie s dvierkami, ktoré sa dajú otvárať
 • espresso kávovar s kapsulami
 • drez s batériou
 • elektrický sporák
 • menší priestor na stolovanie
 • nad linkou je polička s háčikmi na vešanie kuchynského náčinia a hodiny
 • 25 kusov doplnkov pre hru v kuchynke: kuchynské príbory a náčinie, náplne do kávovaru, poháriky, cestoviny, koláčiky a magické potraviny, ktoré sú z oboch strán farebne odlišné.

Technické parametre kuchynky Smoby Cherry so zvukom

 • Rozmery: 68*34*97 cm
 • Celková výška: 97 cm
 • Výška pracovnej plochy: 49 cm
 • Rozmery balenia: 50*20*66 cm
 • Hmotnosť:4,3 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet doplnkov: 25 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 1 x CR2032 je súčasťou balenia

Recenzie rodičov na Smoby kuchynku Cherry

vystúpená platnička je tam iba jedna, druhá je len nálepka. Inak spokojnosť. Dobrá kuchynka za dobrú cenu. Dcérka sa s ňou krásne zahrá.

Nie je veľmi elektrická, len 2 rozdielne zvuky pri varení, ale dieťa je spokojné a to je dôležité.

Kuchynka je pekná, ale mohla by byť aj kvalitnejšia. Malý je nadšený.

Kuchynka je perfektná, len niektoré detaily by mohla mať viac prepracované, ako napríklad zadná strana s obrázkami surovín je len papierová a bojím sa, že dlho nevydrží. Dvierka sa trochu ťažšie otvárajú. Poličky ako aj chladnička sú málo hlboké, takže veľa riadov tam deti nevedia uložiť. Ináč sme s kúpou spokojní.

Kuchynka  Cherry za výhodnú cenu

Elektronická kuchynka Smoby Tefal Studio so zvukmi

Smoby kuchynka zo série Tefal so zvukmi varenia je vhodná pre všetky deti vo veku od 3 rokov. Elektronická detská kuchynka Smoby Tefal Studio  je vysoká 100 cm s výškou hracej plochy 51 cm. Kuchynka je prístupná zo všetkých strán, a tak sa s ňou zahrá aj viac detí.  Na spustenie elektronického modulu je potrebná batéria 1xCR2032, ktorá je súčasťou balenia.

Smoby Tefal Studio

Detská kuchynka Smoby Tefal Studio  obsahuje:

 • chladničku s otváracími dvierkami
 • rúru na pečenie s dvierkami, ktoré sa dajú otvárať
 • drez na umývanie riadu
 • kávovar na kapsule,
 • prístroj na výrobu sódy
 • elektronickú platničku so zvukmi varenia
 • digestor
 • úložný priestor pre odkladanie riadu
 • sadu 27 doplnkov ku ktorým patria: rekvizity potravín, niektoré s  efektom surového a upečeného mäsa, opečené potraviny, magický hrniec s cestovinou, panvica, príbory, kuchynské náčinie, poháriky a šálky

Technické vlastnosti Smoby kuchynky Tefal Studio

 • Rozmery: 49*47*100 cm
 • Celková výška: 100 cm
 • Výška pracovnej plochy: 51 cm
 • Rozmery balenia: 50*24*70 cm
 • Hmotnosť: 5 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet doplnkov: 27 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 1 x CR2032 (je súčasťou balenia)

Recenzie rodičov na elektronickú kuchynku Smoby Tefal Studio  so zvukmi

Krásna detská kuchynka s množstvom doplnkov. Bol to vianočný darček, pre moju 3-ročnú vnučku, a kúpu určite neľutujem objednávku.

Veľmi zlá kvalita, kuchynku sme vrátili, pretože podľa mňa nezodpovedá cene.

Pekná kuchynka s milým príslušenstvom. Trošku zle sa spočiatku zatvárala rúra a chladnička a ťažko sa otáčali gombíky na sporáku, ale po čase to dcérka zvláda bez problémov. Dcérka sa pekne pohrá.

Malá je s ňou spokojná. No ja som čakala viac, keďže kuchynka nie je práve najlacnejšia. V trúbe ani v chladničke nie sú poličky a dvierka sa ťažko zatvárajú. Kuchynka sa mi zdá dosť nestabilná, ale malá sa s ňou hrá veľa.

Kuchynka Tefal Studio za výhodnú cenu

Smoby kuchynka Tefal Studio Bubble elektronická so zvukmi

Elektronická kuchynka Smoby Tefal studio Bubble so zvukmi je vhodná pre deti od 3 rokov. Kúpiť ju môžete v 2 farebných variantoch, v kombinácii modro-šedej a fialovo-zelenej farby.

Tefal Studio Bubble šedo-modrá

Kuchynka Smoby Tefal Studio Bubble je prístupná z každej strany, a tak je vhodná na hru pre viac detí.  Elektronická detská kuchynka funguje na 3 batérie typu AAA/LR03, ktoré sú súčasťou balenia. Kuchynka pre deti má celkovú výšku 100 cm, s pracovnou doskou vo výške 51 cm. Jej celkové rozmery sú 49*47*100 cm.

Súčasťou kuchynky Smoby Tefal Studio Bubble je:

 • drez s batériou,
 • elektrický kontaktný sporák
 • malý priestor na stolovanie
 • rúra na pečenie a chladnička s otvárajúcimi dvierkami
 • umývačka riadu
 • kávovar na kapsule so šálkami na kávu
 • prístroj na výrobu sódy so zvukom Cric Cric
 • digestor
 • poličky
 • nad linkou je polička s háčikmi na vešanie príslušenstva
 • 26 doplnkov do kuchynky na hranie, ako tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, čarovný hrniec s pokrievkou, náhradné kapsule do kávovaru, panvica, šálky na kávu,…

Technické parametre detskej kuchynky Smoby so zvukom Tefal Studio Bubble

 • Rozmery: 49*47*100 cm
 • Celková výška: 100 cm
 • Výška pracovnej plochy: 51 cm
 • Rozmery balenia: 50*24*70 cm
 • Hmotnosť: 5,2 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet doplnkov: 26 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 3 x AAA/LR03 (sú súčasťou balenia)

Hodnotenie kuchynky Smoby Tefal studio Bubble rodičmi

Kuchynku sme kúpili pre 1,5 ročného syna na Vianoce. Bol veľmi šťastný. Hrá sa s ňou takmer denne. Využíva ju nielen na varenie, ale slúži aj ako autoservis J. Vizuálne je kuchynka veľmi pekná a magický hrniec je super. Skladanie bolo trochu zdĺhavé, ale tak nakoniec som to úspešne zvládol.

Kuchynka je pekná,plast sa zdá kvalitný. Mohla by byť však lepšie prepracovaná, pretože dvietka na myčke aj trúbe sa horšie zatvárajú. Ďalšie hračky do kuchynky sme dokupovali, pre nás to čo bolo v balení, bolo málo. Syn sa s ňou vyhrá.

Moja dcéra túto kuchynku veľmi chcela a doslova ju miluje, ale ja už nie som veľmi presvedčený o jej vysokej kvalite. Časti z lepenky sú už takmer celé zničené, dvierka na umývačke nám praskli a bolo ťažké plast zlepiť, aby sa dali ešte používať. Hrniec, ktorý mal bubulať nefunguje ani po mnohých pokusoch! Druhýkrát by som ju nekúpil.

Smoby kuchynka je pekná s množstvom detailov. Výhodou je, že je hrateľná zo všetkých strán, ale mínusom je magický hrniec, ktorý vydá len niekoľko bublín. Očakával som viac, ale dcérka je spokojná.

Smoby detská kuchynka Super Cheff Deluxe elektronická so zvukom

Elektronická kuchynka Smoby Tefal Super Chef Deluxe s realistickými zvukovými efektmi je vhodná pre deti od 3 rokov. Detská kuchynka umožňuje deťom prístup z každej strany a jej celkové rozmery sú 115*45*94 cm,pričom pracovná plocha je vo výške 50 cm od zeme.

Luxusné kuchynky Smoby so zvukom Chef
Tefal Super Chef Deluxe

Detská kuchynka Smoby Tefal Super Chef Deluxe obsahuje sadu 46 kuchynských doplnkov na hranie.

Doplnky ku kuchynke Smoby Super Chef DeLuxe

Detská kuchynka Smoby Tefal Super Chef Deluxe so zvukom obsahuje:

 • rúru na pečenie, chladničku a umývačku riadu, na ktorých sú otvárateľné dvierka
 • kávovar na kapsule so šálkami na kávu
 • gril
 • drez s batériou,
 • sporák so 4 platničkami, po položení hrnca začne vydávať realistické zvuky Blop blop blop a po položení panvice  začne syčať Pschiii ako pri naozajstnom vysmážaní.
 • barový pultík
 • dávkovač ľadu, ktorý po stisnutí gombíka naplní pohár rekvizitami ľadových kociek
 • pod pracovnou doskou je niekoľko poličiek
 • nad linkou je polička s háčikmi na vešanie kuchynského náčinia
 • kuchynka obsahuje 46 doplnkov, ako príbory, tanieriky, repliky noža, naberačka, soľnička, korenička, kečup, majonéza, hrniec s pokrievkou, fľaša mlieka, poháriky s podstavcami
 • náhradné kapsuly do kávovaru, napodobeniny  jedla, ako sú párky, upečené kura, vajíčko, muffiny, mrkva,…
 • čarovný hrniec po naliatí vody a položení na sporák sporák začne bublinkovať a napodobňovať vriacu vodu
 • zázračná panvica, na ktorej môžu deti vyhadzovať palacinky do vzduchu
 • magické potraviny, z oboch strán farebne odlíšené

Detaily kuchynky Smoby tefal Supe Chef Deluxe

Technické parametre detskej kuchynky Smoby so zvukom Tefal Super Chef Deluxe

 • Rozmery: 115*45*94 cm
 • Celková výška: 94 cm
 • Výška pracovnej plochy: 50 cm
 • Rozmery balenia: 80*24*78 cm
 • Hmotnosť: 10,2 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet príslušenstva: 46 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 3 x AAA/LR03 (sú súčasťou balenia) a  1 x CR2032 (je súčasťou balenia)

Smoby kuchynka pre deti Tefal Super Chef Deluxe

Názory rodičov na detskú kuchynku Smoby Tefal Super Chef Deluxe

kuchynku Smoby Tefal Super Chef Deluxe sme kúpili pre 3-ročnú dcéru ako vianočný darček. S manželom sme však vemi sklamaní. Je to len kopa plastu, ktorý vyzerá veľmi lacno, takže za tú cenu by sme mali určite veľmi kvalitnú drevenú kuchynku. Ak by to nebol vianočný darček, po ktorom dcéra túžila, vrátili by sme ju. Plusom je, že dcéra sa páči a bolo v nej dosť doplnkov.

Bol to darček pre naše 2 deti, na ktorý sa skladala časť rodiny. Deti sa s kuchynkou hrajú, ale kvalita nezodpovedá cene. Dvere na chladničke dobre nepriliehajú, takže deti ich nevedia zatvoriť bez našej pomoci, podobne sa ťažko otvárajú aj dvere na trúbe na pečenie. Umývadlo je taký nepodarený odliatok. Na dávkovači ľadu nám prestalo fungovať tlačítko, a tak kocky ihneď padajú von. Za tú cene sme očakávali oveľa lepšiu kvalitu.

Náš syn bol nadšený, keď dostal túto kuchynku na narodeniny. Malou nevýhodou je, že nie je ľahké otvárať a zatvárať dvere rúry. Počet doplnkov ku kuchynke je dostatočný.  Syn je spokojní a to je dôležité.

Pozrite si cenu kuchynky Tefal Super Chef Deluxe

Elektronická kuchynka Smoby so zvukmi Tefal Studio XL Bubble

Elektronická detská kuchynka Smoby Tefal Studio XL Bubble je určená pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Vďaka rozmerom a prístupu z každej strany sa v kuchynke zahrá aj niekoľko detí naraz. Kuchynka obsahuje 24 doplnkov pre hry a elektronický modul, ktorý umožňuje deťom používať pri varení zvukové efekty. Celkové rozmery detskej kuchynky sú 86*62*100 cm, s výškou plochy na hranie 51 cm od zeme.

Smoby kuchynka Tefal Bubble XL

V kuchynke Smoby Tefal Studio XL Bubble deti nájdu:

 • chladničku s otváracími dvierkami
 • drez s batériou na úmývanie riadu
 • rúru na pečenie s dvierkami, ktoré sa dajú otvárať a zatvárať
 • sporák s dvoma platničkami
 • espresso kávovar
 • digestor
 • dávkovač sódy so zvukom pri plnení „ Cric Cric“
 • niekoľko poličiek
 • 34 kuchynských doplnkov na hranie, ako taniere s príbormi, poháre, šálky na kávu, náhradné kapsuly do kávovaru, panvicu, na ktorej je možné otáčať palacinku, magický bublinkujúci hrniec s pokrievkou, ktorý po položení na sporák a zapnutí tlačidla začne napodobňovať skutočnú vriacu vodu, a iné kuchynské náradie a imitácie potravín

Hračky do kuchynky Smoby Tefal Studio XL Bubble

Technické vlastnosti kuchynky Smoby Tefal Studio XL Bubble

 • Rozmery: 86*62*100 cm
 • Celková výška: 100 cm
 • Výška pracovnej plochy: 51 cm
 • Rozmery balenia: 66*26*75 cm
 • Hmotnosť: 8,3 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet doplnkov: 34 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 3 x AAA/LR03 (sú súčasťou balenia)

Hodnotenie rodičov detskej kuchynky Smoby Tefal Studio XL Bubble

Som veľmi sklamaný! Kúpil som túto kuchynku pre naše dvojičky. Po nekonečnej montáži som si uvedomil, že je plast je málo kvalitný. Dokonca zo zadnej strany je len lepanka. A elektronická je silné slovo, zvuk vydává len 1 platnička. Deťom sa páči, hrajú sa s ňou, ale neviem, ako dlho nám vydrží 🙁

Dcérka je nadšená, ale ja až tak veľmi nie. Za tie peniaze som čakala vyššiu kvalitu. Dvierka sa ťažko otvárajú, lepenka vzdadu. Dcéra je ale spokojná, hrá sa s ňou, tak tie mínusy neriešim.

Pozrite si cenu kuchynky Tefal Studio XL Bubble

Smoby kuchynka Tefal French Touch Bubble 311206

Smoby detská kuchyna Tefal French Bubble so zvukom funkciou Magic Bubble je vhodná pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. V kuchynke sa zahrá aj niekoľko detí spolu, pretože je prístupná zo všetkých strán.

Elektronická kuchynka Smoby Tefal French

Rozmery detskej kuchynky Smoby Tefal French Bubble sú 115*41*93 cm, s celkovou výškou 93 cm a výškou pracovnej dosky 50 cm. Súčasťou je 46 doplnkov.

Hračky do kuchynky Smoby Tefal French

Súčasťou detskej kuchynky Smoby Tefal French Bubble je:

  • elektronický modul, ktorý zabezpečuje zvukové efekty
  • rúra na pečenie s vysúvateľným roštom a chladnička s otvárateľnými dvierkami
  • drez s batériou
  • sporák
  • kávovar na kapsule so šálkami na kávu
 • gril
 • dávkovač ľadu s kockami ľadu, ktoré po stisnutí tlačidla vypadnú
 • digestor, nad ktorým sa nachádzajú kuchynské hodiny
 • niekoľko poličiek
 • 46 doplnkov obsahuje: príbory, tanieriky, soľničku, koreničku, fľašku kečupu a majonézy, fľašu na vodu, poháriky s tanierikmi, repliky surovín a potravín, magický bublinkujúci s funkciou napodobňujúcou vriacu vodu. panvica na otáčanie palaciniek,…

Detail kuchynky Smoby Tefal french

Technické parametre detskej kuchynky Smoby Tefal French Bubble

 • Rozmery: 115*41*93 cm
 • Celková výška: 93 cm
 • Výška pracovnej plochy: 50 cm
 • Rozmery balenia: 80*24*78 cm
 • Hmotnosť: 9,8 kg
 • Odporúčaný vek: od 3 rokov
 • Počet doplnkov:  46 kusov
 • Funkcie: zvukové efekty
 • Batérie: 3 x AAA/LR03 (sú súčasťou balenia)

Názory rodičov na kuchynku Smoby Tefal French Bubble

Po dlhom hľadaní a rozhodovaní som sa rozhodla pre kuchynku Tefal French Bubble od Smoby. Samotná hračka je skvelá, je tam veľa doplnkov. najviac sa nám páči hrniec a dávkovač ľadu. V mnohých recenziách som čítala, že sa ťažko otvárajú dvere na trúbe a musím povedať, že to je pravda.

Náš malý kuchynku miluje, a to bol aj jediný dôvod, prečo sme ju nechali. Neviem, či sme mali unikátny kus, ale diely sú pokrivené a syn nedokáže sám otvárať a zatvárať dvierka na trúbe. Vzhľadom na to, koľko peňazí sme za ňu zaplatili, sme čakali viac.

Skvelá kuchynka s množstvom príslušenstva za prijateľnú cenu. Skladanie išlo ľahko a celkom rýchlo. Príslušenstvo je elegantné a rozsiahle, ako je znázornené na obrázku.
Výška dosky na hranie je optimálna … Celkovo môžem túto kuchynku pre deti len doporučiť a kúpila by som ju opäť.

Pozrite si viac kuchyniek

Páčil sa vám článok? Pošlite ho priateľom.

5/5 - (13 votes)