O nás

Naším cieľom je pomôcť vám pri výbere hračiek a detských potrieb, pretože správne vybraná hračka deti nielen poteší a zabaví, ale prispieva k ich rozvoju. Sme radi, že sa môžeme podeliť o naše vedomosti a skúsenosti v oblasti produktov pre deti.

Kto sme a prečo mamapark?

Sme rodičia 3 detí, 1 dospeláčky, 1 teenegerky a 1 malého neposedu :-). S hračkami a potrebami pre deti máme bohaté skúsenosti nielen ako rodičia a krstní rodičia 4 detí, ale tiež ako majitelia kamennej predajne a 3 internetových obchodov.

Po narodení našej 2. dcéry sa naša rodina v krátkom čase opäť rozrástla. Novým prírastkom bol náš 1. internetový obchod s hračkami a potrebami pre deti. O rok k nemu pribudol 2. e-shop a o 3 roky neskôr sme otvárali kamennú predajňu v mestečku na západnom Slovensku.

Hračky obchod

Od prvého momentu sme sa sústredili na myšlienku, priniesť rodičom a deťom len kvalitné detské potreby a originálne hračky, ktoré prinášajú deťom radosť, ale tiež im umožňujú objavovať a spoznávať svet okolo seba, získať a rozvíjať ich zručnosti, tvorivosť a logické myslenie.

Naše obchodné deti vyrástli a vďaka vám – rodičom a vašim deťom – sme prežili nádherné roky a veľa krásnych chvíľ. Po 10 rokoch predaja sme sa rozhodli naše skúsenosti v oblasti hračiek a detských potrieb posunúť ďalej.

…a vznikol mamapark.sk

Vaše otázky typu: Ako si vybrať hračku pre dieťa? Ktorá hračka je bezpečná? Čo by ste mi odporučili? dôverne poznáme. Odpovedali sme na ne denne a vy ste sa nám za našu prácu odmeňovali radosťou v rozžiarených očkách vašich detí a vašou spokojnosťou.

Veríme, že našimi článkami, recenziami na hračky a detské potreby, budeme počas detstva vašich detí kráčať po vašom boku ako radcovia, na ktorých sa môžete s dôverou obrátiť.

mamka Janka a tato Noro

PS: Ani tá najlepšia, najdrahšia hračka nenahradí deťom vašu lásku a pozornosť, ktorú im venujete. Hrajte sa, rozprávajte sa a rozvíjajte sa so svojimi deťmi.

Mamapark o nás