Spoznajte najlepšie bicykle pre deti od 2 do 9 rokov

11611

Máte doma dieťa, ktoré túži po vlastnom bicykli? Nestrácajte čas hľadaním, aby ste vybrali pre vaše dieťa ten, ktorý sa mu bude najviac páčiť a vám cenovo vyhovovať, pozrite sa na najlepšie bicykle pre deti od 2 do 9  rokov.

V širokej ponuke detských bicyklov môže byť pre mnohých rodičov náročné vybrať najlepší bicykel pre deti od 2 do 9  rokov. Bicykel by sa mal dieťaťu nielen páčiť, ale predovšetkým musí byť pre neho bezpečný.  Všetky potrebné informácie o výbere detského bicykla nájdete v článku Aký detský bicykel vybrať.

Podľa názoru pediatrov ako aj skúseností mnohých rodičov deti začínajú prejavovať vážny záujem o jazdu na bicykli okolo 3. veku, keď sú schopné pochopiť princíp šliapania do pedálov. Do tohto obdobia môžete aktívny pohyb vášho dieťaťa podporiť jazdou na trojkolke alebo na populárnom odrážadle.

Najdôležitejším parametrom pri výbere detského bicykla je výška dieťaťa. Určiť správnu veľkosť bicykla pre vaše dieťa si môžete pomôcť touto infografikou:

Bicykle pre deti veľkostná tabuľka

Detský bicykel by mal byť kvalitný, bezpečný a jazda na ňom musí byť pre dieťa pohodlná a príjemná, preto nekupujte pre dieťa veľký bicykel. Áno, deti rastú rýchlo a bicykel budete musieť s veľkou pravdepodobnosť meniť každé 2-3 roky. Avšak, kúpa nového detského bicykla nemusí zruinovať váš rozpočet, pretože malý bicykel môžete predať a v súčasnosti kvalitný detský bicykel kúpite za rozumnú cenu.

Spoznajte najlepšie bicykle pre deti, aby ste jednoducho vybrali kvalitný a lacný bicykel pre vaše dieťa, a umožnili mu prežívať radosť z jazdy na vlastnom bicykli.

Najlepšie bicykle pre deti od 2 do 4 rokov – 10 a 12 palcové

Detské bicykle pre deti od 2 rokov tvoria špeciálnu kategóriu, v ktorej nájdete 10 a 12 palcové bicykle s pomocnými kolieskami.

10 palcové detské bicykle

10 palcové detské bicykle sú určené pre deti s výškou 78-107 cm. Pri výbere 10 palcového detského bicykla je ponuka viac obmedzená, pretože:

 • dvojročné dieťa v tomto období stále rýchlo rastie a bicykel budete musieť s veľkou pravdepodobnosťou vymeniť o 1-2 roky za väčší.
 • nie všetky dvojročné deti pochopia a zvládnu šliapať do pedálov, preto mnoho rodičov vyberá prvý bicykel pre dieťa až v období 3 rokov.

10 palcový detský bicykel odporúčame kúpiť v prípade, že vaše dieťatko je nižšie ako jeho rovesníci, a tak mu prvý bicykel vydrží dlhšie.

Najlepší výber detských bicyklov s veľkosťou kolies 10 nájdete na market24.sk

10 palcové bicykle pre deti od 2 rokov sú od talianskeho výrobcu Dino Bikes a vynikajú vysokou kvalitou a pútavým dizajnom. Detské bicykle Dino Bikesvyrobené v Taliansku. Pravidelne sú testované a spĺňajú najvyššie kritériá kvality a bezpečnosti stanovené Európskou úniou.

Kolesá vo veľkosti 10 sú vyrobené z tvrdenej peny, a preto nehrozí vášmu malému cyklistovi defekt počas jazdy.  Potrebnú oporu deťom, ktoré sa s cyklistikou len začínajú oboznamovať, poskytujú malé pomocné kolieska.

10 palcové bicykle pre deti

Rám detského bicykla je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, takže celá konštrukcia je veľmi robustná a stabilná, pričom celková hmotnosť bicykla je len 5,1 kg. Sedadlo a volant viete výškovo nastaviť podľa potrieb vášho dieťaťa.

Najlepšie bicykle pre deti od 3 do 5 rokov-12 palcové

12 palcové detské bicykle sú určené pre malých cyklistov s výškou postavy od 90 do 110 cm. Súčasťou kvalitných 12 palcových bicyklov sú aj odnímateľné pomocné kolieska. 12 palcové bicykle zvyčajne rodičia kupujú pre deti okolo 3. roku ich veku ako prvý detský bicykel.

Bicykle pre deti od 3 rokov
Bicykle pre deti vo veľkosti 12″

Pri výbere 12 palcového bicykla pre deti by ste si mali všímať:

 • Možnosť nastavenia výšky sedadla a volantu.
 • Či má bicykel zadnú nožnú brzdu, pretože mnoho detí v tomto veku nedokáže bezpečne používať ručnú brzdu.
 • Materiál, z ktorého je vyrobená konštrukcia. Lacnejšie bicykle majú zvyčajne konštrukciu z ocele, ktorá je pomerne ťažká. Z hliníkovej zliatiny, ktorá je ľahšia ako oceľ, sú vyrábané už kvalitnejšie bicykle pre deti.
 • Z akého materiálu je sedadlo. Plastové sedadlá sú náchylnejšie na prasknutie a sú pre deti menej pohodlné ako sedadlá, ktoré sú polstrované a potiahnuté ekokožou.
 • Materiál použitý pri výrobe kolies. Farebné plastové ráfiky síce krásne ladia s celkovým dizajnom, ale sú menej kvalitné ako kovové. Pri 12 palcových bicykloch mnoho výrobcov nahradilo gumové nafukovacie pneumatiky za plné kolesá z EVA peny, teda takýto typ kolies nemusíte dohusťovať a riešiť prípadný defekt.
 • Reťaz musí mať ochranný kryt.

PUKY – Detský bicykel ZL 12 Alu

Medzi najlepšie bicykle pre deti od 3 rokov patria detské bicykle PUKY, ktoré sa vyrábajú v Nemecku od roku 1949. Dizajn a ergonómia detských bicyklov Puky je premyslená do najmenších detailov. Na výrobu sa používajú výlučne vysokokvalitné komponenty, ktoré prechádzajú prísnymi testami kvality a bezpečnosti.

Puky bicykle pre deti 12 palcové
Puky ZL 12 Alu – kiwi

Bicykel ZL 12 Alu značky Puky je ideálny ako prvý bicykel pre deti od 3 do 5 rokov s výškou od 95 cm, ktoré sa s bicyklovaním ešte len oboznamujú.

Plusy 12 palcového bicykla Puky ZL 12 Alu

 • Puky detský bicykel ZL 12 Alu má odľahčenú hliníkovú konštrukciu ergonomicky prispôsobenú pre pohodlné nasadanie aj zosadnutie z bicykla.
 • Rám bicykla je natretý práškovou technológiou, čím sa farba stáva odolnejšou voči slnečnému žiareniu aj poškodeniam pri páde.
 • Výšku riadidiel viete nastaviť v rozpätí od 54 do 67 cm a sedadlo od 43 do 53 cm vo výške od zeme.
 • Na kolesách sa nachádzajú 12,5 palcové nafukovacie pneumatiky s plášťami Impac, hliníkové dvojstenné ráfiky, hlavové zloženie a náboje v guľôčkových ložiskách, ktoré zaisťujú vynikajúcu manipuláciu a ľahké šliapanie.
 • Plastové blatníky s gumovými koncovkami chránia odev dieťaťa pred zašpinením.
 • Dieťa dokáže bicykel jednoducho zastaviť zadnou nožnou brzdou. Na riadidlách sa nachádza ručná predná páková brzda Cantilever. Vzdialenosť páčky brzdy viete dieťaťu od riadidiel nastaviť podľa jeho potreby.
 • Na bicykli Puky ZL 12 Alu má dieťa k dispozícii: zvonček, bezpečnostné koncovky na riadidlách, polstrovanie riadidiel, predný a zadný reflektor, výškovo nastaviteľné mäkké sedadlo , pogumované mäkčené protišmykové pedále.
 • Farebné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá

12 palcové bicykle pre deti skúste pozrieť na Heureka.sk

Mínusy:

 • stojan a pomocné kolieska nie sú súčasťou bicykla, musíte ich dokúpiť zvlášť.
 • vysoká cena.

Detský bicykel Kawasaki Kasaii 12″ – model 2018

Detský bicykel Kawasaki Kasaii 12″ – model 2018 je dokonalou kópiou terénnej motorky tejto známej značky. Vyladený je do posledného detailu – od širokých plášťov cez motorkové mäkké sedlo až po blatníky. S výškou sedla 44 cm je ideálny pre najmenšie deti vysoké 90 – 110 cm a vďaka demontovateľným balančným kolieskam je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.

Športové bicykle pre deti Kawasaki 12
Bicykel Kawasaki Kasaii 12″ – model 2018

Plusy 12 palcového detského bicykla

 • rám so špeciálnou geometriou vyrobený z odolnej ocele,
 • 12″ nafukovacie kolesá zaručujú pohodlnú jazdu na ceste aj mimo nej,
 • Zadná nábojová brzda a  predná čeľusťová,
 • kryt reťaze,
 • predné a zadné odrazové sklo,
 • odnímateľné pomocné kolieska, ktoré sú súčasťou bicykla,
 • jedinečný športový dizajn špeciálne navrhnutý pre chlapcov.

Mínusy:

 • vysoká cena,
 • pevná výška sedadla a riadidiel bez možnosti nastavenia,
 • veľká hmotnosť.

Náš tip: DINO BIKES – Detský bicykel 12 zelený

Ak chcete potešiť vášho malého cyklistu pekným a kvalitným bicyklom za prijateľnú cenu, odporúčame zelený 12 palcový bicykel talianskej značky Dino Bikes. Detský bicykel Dino Bikes je vhodný pre deti s výškou od 87 do 120 cm, teda cca od 3 do 5 rokov.

Dino Bikes bicykel pre deti 12 zelený
DINO BIKES 412ULZ – 12

Stabilná konštrukcia, vyrobená z kvalitnej HiTech ocele, je ergonomicky tvarovaná pre maximálne pohodlie dieťaťa. Sedadlo i riadidlá sú výškovo nastaviteľné a viete ich prispôsobiť výške malého cyklistu tak, aby mu bicyklovanie prinášalo čo najväčšiu radosť a pôžitok.

Oporou v začiatkoch sú 2 pomocné kolieska, ktoré pomáhajú dieťaťu udržať rovnováhu a stabilitu. Neskôr ich viete jednoducho odmontovať.
Plnené kolesá vo veľkosti 12“ sú vyrobené z tvrdenej peny, ktoré netreba dofukovať, a sú chránené blatníkmi. Dieťa spomaľuje pomocou prednej ručnej brzdy. Bicykel váži iba 6,8 kg, a preto s ním dieťa vie samo ľahko manipulovať.

Detský bicykel Dino Bikes v zelenej farbe kúpite v eshopoch:
alza.sk
TPD.sk

Detský 12 palcový bicykel Galaxy Fenix 12

Detský bicykel Galaxy Fenix 12 s pomocnými kolieskami, zníženým rámom, krytom reťaze, účinnými brzdami a protišmykovými držadlami riadidiel je vhodný pre dievčatá aj chlapcov cca od 3 rokov s výškou od 90 cm do cca 5 rokov.

12 palcový bicykel pre deti Fénix zelený
Detský bicykel Galaxy Fenix 12″ – model 2017

Plusy:

 • stabilná Hi-Ten konštrukcia,
 • predná ručná aj zadná nožná brzda,
 • nafukovacie kolesá,
 • hliníkové ráfiky,
 • pomocné kolieska, ktoré viete demontovať,
 • odrazky pre lepšiu viditeľnosť bicykla,
 • protišmykové držadlá riadidiel,
 • výškovo nastaviteľné sedadlo v rozpätí 46-56 cm vo výške od zeme,
 • vysoká nosnosť: 60 kg.
Galaxy Fénix bicykle pre deti od 3 rokov
Dievčenský bicykel Galaxy Fenix 12″

Mínusy:

 • chýbajú blatníky na prednom aj zadnom kolese,
 • kryt na reťaz je z plastu,
 • pomerne vysoká hmotnosť: 8,5 kg.
Túži vaše dieťatko po bicykli s rozprávkovým motívom alebo sedačkou pre vozenie bábiky? Pestrý výber za dobrú cenu nájdete na TPD.sk.

Najlepšie bicykle pre deti od 4 do 6 rokov -14 palcové

14 palcové detské bicykle sú vhodné pre deti cca od 3 do 6 rokov s výškou postavy od 95 do 115 cm. 14 palcové bicykle sú akýmsi medzistupňom medzi 12 a 16 palcovými bicyklami a sú vhodné v prípade, keď ho kupujete dieťaťu, ktoré je už na 12 palcový bicykel veľké a na 16 palcový malé.

14 palcové detské bicykle sa síce na prvý pohľad podobajú 12 palcovým, ale sú mierne ťažšie. Majú väčšie nielen kolesá, ale aj konštrukciu. Keďže mnohokrát sa kupujú ako prvý bicykel pre dieťa, ich súčasťou sú aj pomocné kolieska.

14 palcový detský bicykel DHS Speedy 1401 – model 2018

Medzi najlepšie bicykle pre deti vo veľkosti 14 sa zaradil detský bicykel DHS Speedy 1401. Bicykel je vhodný pre deti s výškou od 95 cca do 115 cm. V ponuke ho nájdete hneď v 3 farebných prevedeniach, a tak ním môžete potešiť rovnako malého cyklistu ako aj cyklistku.

Viac o bicykli DHS Speedy 1401 14″

Plusy:

 • Potrebnú stabilitu dáva bicyklu oceľová konštrukcia, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby sa dieťaťu ľahko a bezpečne nastupovalo.
 •  Detský bicykel DHS Speed 1401 má niekoľko bezpečnostných prvkov: ako  prednú čeľusťovú a zadnú nášľapnú brzdu, blatníky, kryt reťaze, zvonček.
 • Výšku riadidiel a sedadla viete nastaviť.
 • Kolesá sú nafukovacie s hliníkovými ráfikmi. Viete na ne upevniť pomocné kolieska, ktoré pomáhajú dieťatku v prvej fáze učenia sa udržiavať rovnováhu.
 • S bicyklom dostane vaše dieťa aj fľašu na pitie s držiakom.

Mínusy:

 • pomerne ťažký, váži až 9,75 kg.

DINO BIKES Detský bicykel 14″ Frozen so sedačkou pre bábiku a košíkom

Z dievčenských bicyklov sa medzi najlepšie bicykle pre deti radí Dino Bikes bicykel Frozen so sedačkou a košíkom.

Detský bicykel  s pomocnými kolieskami Frozen od talianskeho výrobcu vo veľkosti 14 robí radosť dievčatkám, ktoré majú rady princezné Elzu a Annu z rozprávky  Ľadové kráľovstvo. 14 palcové bicykle Dino Bikes sú vhodné pre deti s výškou 95 -127 cm.

Frozen bicykel pre deti od 4 rokov
DINO BIKES – Detský bicykel – 14″ 146RFZ2 Frozen so sedačkou pre bábiku a košíkom

Plusy

 • robustná konštrukcia z odľahčeného hliníka v jemných odtieňoch fialovej, bielej a svetlomodrej farby s licenciou Frozen-Ľadové kráľovstvo
 • nafukovacie kolesá farebne ladia s konštrukciou
 • kovové ráfiky
 • pomocné kolieska s jednoduchou montážou
 •  dve V-brake ručné brzdy na obe kolesá
 • jednoduchá montáž
 • certifikovaný taliansky výrobok
 • hmotnosť 8,9 kg
 • sedačka pre bábiky a košík na drobnosti

Mínusy

 • stály prevod; pedále sa točia vpred i vzad, bicykel je bez nožnej brzdy

Detské bicykle Dino Bikesvyrobené v Taliansku modernými technológiami z najkvalitnejších materiálov. Sú certifikované a spĺňajú aj tie najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

Dino Bikes 14 palcové bicykle pre dievčatá a chlapcov

16 palcové najlepšie detské bicykle pre deti od 4 – 7 rokov

16 palcové bicykle sú určené pre deti cca od 4 do 7 rokov s výškou od 100 do 125 cm. V tejto kategórii sa možnosti vášho výberu rozširujú a okrem modelov, ktoré sú vhodné do mesta, môžete siahnuť už aj po modeloch z kategórie BMX.

16 palcový detský bicykel KELLYS WASPER – model 2018

Medzi najlepšie bicykle pre deti od 4 do 7 rokov patrí detský bicykel KELLYS WASPER 16″ – model 2018. Detský bicykel KELLYS Wasper je bicykel s odľahčeným hliníkovým rámom,16 palcovými nafukovacími kolesami a moderným dizajnom, ktorý púta pozornosť chlapcov.

Kellys bicykle pre deti od 4 rokov
Detský bicykel KELLYS WASPER 16″ modrý

Plusy:

 • alumíniová konštrukcia KELLYS Aluminum alloy MTB 16
 • výškovo nastaviteľná sedačka a volant
 • mierne zahnutý rám, čo uľahčuje nasadanie a zosadanie z bicykla
 • brzdenie prednou čeľusťovou brzdou a brzdou „torpédo“, teda zabrzdením zošliapnutím pedálov dozadu
 • reflexné sklíčka a blatníky na oboch kolesách
Chlapčenské bicykle pre deti od 4 rokov Kellys
16 palcový bicykel pre deti Kellys

Mínusy:

 • ochranný kryt reťaze a brzdové páky sú plastové
 • napriek hliníkovej konštrukcii váži bicykel až 9,9 kg
 • vyššia cena

Viac o bicykli KELLYS WASPER

Páči sa vám detský bicykel Kellys, ale potrebujete ho v prevedení pre dievčatko?

Pozrite si 16 palcový detský bicykel KELLYS EMMA, ktorý výrobca ponúka v ružovej farbe a v kombinácii modro-ružovej.

Medzi najlepšími bicyklami pre deti aj v kategórii 16 placových detských bicykloch opäť žiari nemecká značka Puky.

16 palcový detský bicykel Puky ZL 16 Alu

Kvalitne až do detailov prepracovaný bicykel pre deti od cca 4 rokov, s výškou od 100 cm osloví mnohé deti a ich rodičov, ktorí sú ochotní za nemecký model zaplatiť takmer 200 €.

Plusy:

 • volant a reťaz majú dodatočnú ochranu;
 • odľahčená hliníková konštrukcia špeciálne zhotovená pre bezpečný nástup a zostup z bicykla;
 • hliníkové ráfiky
 • kvalitné a bezpečné brzdy
 • prvotriedne pneumatiky Schwalbe Black Jack
 • nastaviteľná brzdová páčka
 • stojanček
 • bezpečnostný set: zvonček, polstrovanie riadidiel, bezpečnostné koncovky na riadidlách, predné a zadné reflektory, plastová ochrana hrany predného nárazníka,
 • nárazu odolný náter
 • výškové nastavenie riadidiel a sedadla; riadidlá viete nastaviť vo výške 70,5 – 80 cm od zeme a sedadlo v rozpätí 49,5 – 58 cm
 • farebné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá
Puky 16 palcový bicykel pre deti od 4 do rokov
PUKY ZL 16 Alu kiwi

Mínusy:

 • vysoká cena
 • pomocné kolieska musíte dokupovať osobitne

Detský bicykel Amulet Mini 16 pre náročných

Keď nie ste obmedzený horným limitom a vaše dieťa si chce už užívať bicyklovanie naplno, potom si vyberte detský bicykel Amulet Mini.

Kvalitne spracovaný bicykel Amulet Mini bol navrhnutý s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a pohodlie malých cyklistov. Obrovskou výhodou tohto bicykla je špeciálna geometria rámu, vďaka ktorej je bicykel veľmi ľahký a ľahko ovládateľný.

Najlepšie bicykle pre deti od 5 rokov Amulet
Detský bicykel pre deti Amulet Mini 16 Lite oranžový

Hmotnosť bicykla je len 7,9 kg bez postranných koliesok. Ocenia to nielen malí cyklisti, ale aj mamičky, ktoré bicykel prenášajú vo chvíľach, kedy ho dieťa nevyužíva. Bicykel sa pýši elegantným dizajnom a je určený je pre deti približne od 4 do 7 rokov.

Plusy:

 • veľmi nízka hmotnosť
 • nastaviteľná brzdová páka
 • štandardné stredové zloženie BSA na jednoduchšiu manipuláciu s kľučkami
 • hliníkový rám s nízkou pozíciou sedadla a prehnutou hornou rámovou tyčou
 • jednoduché učenie vďaka špeciálnym prevodom 32/18 zubov
 • zvonček súčasťou balenia

Mínusy:

 • vysoká cena

Ak hľadáte kvalitný 16 palcový bicykel za dobrú cenu, odporúčame talianske bicykle pre deti Dino Bikes. Nájdete ich v ponuke na market24.sk, tpd.sk a alza.sk.

20 palcové najlepšie detské bicykle pre deti od 6 do 9 rokov

Hoci staršie deti s obľubou pokukujú po modeloch určenými pre dospelých, pre deti od 6 do 9 rokov odporúčame, aby ste vyberali stále detský bicykel pre túto konkrétnu vekovú skupinu. Bicykle s 20-palcovými kolesami majú tvar, veľkosť aj hmotnosť konštrukcie prispôsobenú potrebám detí tak, aby jazda na bicykli bola pre dieťa pohodlná a bezpečná.

20 palcové detské bicykle sú určené deťom s výškou od 105 do 135 cm. Tieto bicykle sú už bežne vybavené prehadzovačkou a vybrané modely tiež odpruženou prednou vidlicou.

Medzi najlepšie bicykle pre deti od 5 do 9 rokov patria: Detský bicykel Kreativ 2014 20″ – model 2018, trekingový bicykel Romet a Olpran MTB Lucky.

Detský bicykel Kreativ 2014 20″ – model 2018

Detský bicykel Kreativ 2014 20″- model 2018 je moderný dievčenský bicykel s dľahčeným Hi-Ten oceľovým rámom a 20″ kolesami. O bezproblémovú jazdu sa starajú kvalitné plášte Kenda K935, ktoré sú pre jazdu na ceste a cyklotrasách ideálne.

Kreativ kvalitné bicykle pre deti
Dievčenský bicykel Kreativ 2014 20″ – model 2018

Bicykel je vybavený bezpečnostnými prvkami ako je zvonček, sada odraziek alebo účinné V-Brake brzdy. Nechýbajú ani blatníky, zadný nosič či kryt reťaze. Vďaka výbornému pomeru ceny a výbavy, atraktívnemu dizajnu a ľahkému rámu je detský bicykel Kreativ 2014 vyhľadávaným modelom dievčenského bicykla.

Farebné prevedenia bicyklov pre deti Kreativ 2014 20″ – model 2018 

Plusy:

 • 10 ročná záruka
 • odľahčený rám
 • 5 prevodov,
 • bezpečné brzdy,
 • blatníky,
 • nosič,
 • kryt reťaze,
 • zvonček
 • stojan
 • predné svetlo na dynamo

Detský bicykel Olpran MTB Lucky 20″

MTB Lucky je veľmi kvalitný bicykel určený pre chlapcov aj dievčatá vo veku 5 – 7 rokov, s výškou postavy 120 – 130 cm, s nosnosťou do 40 kg.

Olpran bicykle pre deti od 6 rokov
Olpran detský bicykel 20″ Lucky žltý

Disponuje pevným oceľovým rámom, V brzdou a radením Grip shift s piatimi rýchlosťami. Samozrejmosťou je aj pohodlné sedlo a odolné MTB-AV pneumatiky. Vďaka svojim vlastnostiam a krásnemu farebnému prevedeniu sa stane nenahraditeľným spoločníkom vašich detí a zdrojom mnohých cyklistických zážitkov. Ideálny povrch predstavujú spevnené cesty a mierny terén.

20 palcové bicykle pre deti Olpran
Bicykel Olpran MTB Lucky pre deti od 5 rokov

Plusy:

 • predné „V“ brzda, zadná protišlapná
 • pevná, oceľová predná vidlica
 • ALU ráfiky
 • cena

Mínusy:

 • dodávaný je bez blatníkov, stojančeka a odraziek
 • brzdové páky sú z plastu
 • nižšia nosnosť, len 40 kg

20 palcový detský bicykel ROMET RAMBLER KID 20

Detský bicykel Romet RAMBLER KID 20 v atraktívnych farbách poteší všetkých malých cyklistov vo veku od cca 5 do 8 rokov, s výškou 115 – 130 cm.

Romet bicykle pre deti od 5 rokov
Bicykel pre deti ROMET RAMBLER KID 20

Bicykel Romet RAMBLER KID s kvalitným šesťstupňovým prehadzovačom Shimano bude dobrým spoločníkom ako na dlhších rodinných cyklovýletoch po ceste, tak aj na vyčíňanie na poľných a lesných cestách, kedy juniori ocenia odolný a zároveň ľahký hliníkový rám s odpruženou vidlicou. Začiatočníkov tiež poteší ľahká manipulovateľnosť a dobrá stabilita bicykla RAMBLER KID.

Plusy:

 • ľahký hliníkový rám s veľkosťou S 10“
 • šesťrýchlostný prehadzovač Shimano Revoshift RS-35
 • špeciálna detská konštrukcia na ľahké nasadanie
 • odpružená vidlica
 • veľmi dobrá kvalita laku a stálofarebnosť
 • nízka hmotnosť – len 11,6 kg

Mínusy

 • bez blatníkov a stojana

20 palcový detský bicykel ROMET KID 20 výrobca ponúka tiež v dievčenskom prevedení.

Romet bicykle pre dievčatá od 5 rokov

Dievčenský bicykel ROMET JOLENE KID 20 White – Red 

a vo fialovej farbe bicykel ROMET JOLENE KID 20 Purple – Pink 

Romet lacné bicykle pre deti 20"

Pri výbere bicykla pre vaše dieťa zohľadnite aj jeho názor. Nezabudnite tiež na prilbu, reflexnú vestu, chrániče a obuv vhodnú na bicykel.

Pri výbere najlepšieho bicykla pre vaše dieťa, vám prajeme šťastnú ruku. Keď sa vám článok páčil, pozdieľajte ho s vašimi priateľmi na Facebooku.

4.8/5 - (6 votes)

5 KOMENTÁRE

 1. dcerka má 5 rokov, 118cm a bicykel 16 palcovy. je pre nu akurat. Bicykel ma vlemi rada a už jazdi bez bočnych koliesok .

 2. my sme ušetrili, pretože synovi kupila bicykel moja mamka a hned mu kupila aj helmu, bočne kolieska a chraniče na kolena

 3. akekolvek. Všetky bicykle su rovnake a vyhoda je, že sa da povytiahnut sedadlo, ked dieta povyrastie a nemusi sa hned kupovat novy bicykel

 4. Ach tu je toľko typov, až sa mi z toho hlava zatočila 😀 ako sa v tom teraz zorientovať? Mamičky prosím vás, aké máte konrétne vy skúsenosti? Viete mi doporučiť nejaký ľahký bicykel pre syna, ktorý má 4 roky? Vždy je lepšia osobná skúsenosť…ďakujem veľmi pekne.

Comments are closed.