Dino Bikes

2897

Keď hľadáte kvalitný detský bicykel, bicykle talianskej značky Dino Bikes sú skvelou voľbou. Bicykle pre deti od talianskeho výrobcu robia lákajú deti svojím jedinečným dizajnom, žiarivými farbami a licencovanými motívmi Disney rozprávok: Frozen, Sofia Prvá, Barbie, Hello Kitty, Winx, Spiderman, Pomstitelia, Autá, Požiarnik Sam Vláčik Thomas, Hľadá sa Dory, Ninja Korytnačky.

Dino Bikes ponúka deťom a ich rodičom detské bicykle, ktoré vynikajú vo svojej kategórii atraktívnym vzhľadom, farebným riešením, originálnym dizajnom rámov a príslušenstva, kvalitným materiálom a bezpečnosťou.

Detský bicykel Dino Bikes chlapčenský

Pri výrobe detských bicyklov Dino Bikes výrobca uplatňuje  unikátne technologické postupy a netoxické farby. Celý výrobný proces je starostlivo kontrolovaný a bicykle pre deti vyrábajú výlučne v Taliansku. Sú testované, certifikované a spĺňajú všetky normy a štandardy bezpečného výrobku pre deti vydané Európskou úniou.

Detský bicykel Dino dievčenský

Prečo kúpiť deťom bicykel Dino Bikes?

 • pevná kovová konštrukcia
 • atraktívny dizajn
 • komfortné ovládanie
 • s odnímateľnými pomocnými kolieskami
 • maximálne bezpečné
 • všetky komponenty sú plne v súlade s európskymi certifikátmi
 • vyrobený v Taliansku
 • široká ponuka pre deti od 2 do 7 rokov
 • do detailov prepracované doplnky a príslušenstvo

Bicykel Frozen Dino

Dino Bikes bicykel je ten najlepší darček pre chlapcov i dievčatá, ktorí snívajú o vlastnom bicykli. Pokiaľ nemáte možnosť bicykel vyskúšať, resp. má byť dokonalým prekvapením, vyberajte veľkosť bicykla podľa výšky vášho dieťaťa.

Tabuľka akú veľkosť bicykla vybrať

Pre deti s výškou 78-107 cm vyberajte bicykel s veľkosťou kolies 10.

Chlapčenský bicykel Dino

Detské bicykle Dino Bikes s veľkosťou kolies 12 sú vhodné pre deti s výškou 8-120 cm  a s veľkosťou kolies „14“ pre deti vysoké 95 -127 cm.

Keď kupujete bicykel deťom vo veku cca 5 rokov, resp. s výškou 107-138 cm, pozrite si ponuku bicyklov s veľkosťou kolies 16.

16" dievčenský bicykel Dino

Rate this post

2 KOMENTÁRE

 1. na niečom podobnom jazdila aj moja dcerka a bicykel neskor putoval do sveta. Teraz je z nej velka slečna a vozi sa na velkom, takmer dospelackom bickyli

 2. na mna je až velmi plastovy a radšej by som zvolila niečo modernejšie a tzv. bezpečnejšie. Ale farba je idealna pre male dievčatko

Comments are closed.