Smoby

2759

Smoby hračky spoznáte podľa jedinečného francúzskeho štýlu, jasných farieb a unikátneho prevedenia. Inovatívne hračky Smoby vynikajú originálnym a atraktívnym spracovaním, jasným dizajnom, vysokou kvalitou použitých materiálov a bezpečným prevedením. S hračkami deti prostredníctvom hry spoznávajú svet, objavujú a rozvíjajú svoje schopnosti a získavajú nové zručnosti.

Spoločnosť Smoby je jednou z prvých v Európe, ktorá začala vyrábať detské hračky pre hry na profesie. Detské súpravy pre hry na lekára, upratovacie sady pre deti, hudobné nástroje, detské opravárenské dielne, kočíky pre bábiky, kuchynky a obchody pre deti stimulujú detskú obrazotvornosť a tvorivosť.

Detská kuchynka Smoby Elektronická

Detské kuchynky Smoby

Hračky Smoby

Prispievajú k rozvoju logiky, jemnej motoriky a tvorivých schopností detí. Prostredníctvom hry si deti zdokonaľujú komunikatívne schopnosti, rozširujú slovnú zásobu a vytvárajú si pozitívny vzťah k práci už v útlom veku. Hračkami dávate deťom obrovskú príležitosť cítiť sa ako dospelý a zároveň možnosť prejaviť ich potenciál naplno.

Kufrík Smoby Máša a medveď

Vďaka rozšíreniu a novým technológiám spoločnosť neustále mení svoju ponuku výrobkov pre deti. V ponuke spoločnosti nájdete hračky pre najmenšie deti, ktoré formou hry podporujú rozvoj detskej jemnej motoriky a logického myslenia.

Kolotoč Smoby cotoons

Interaktívne chodítka, detské trojkolky, kolobežky a odrážadlá stimulujú deti k pohybu. Deti si rozvíjajú hrubú motoriku a zdokonaľujú koordináciu.

Šmykľavky pre deti, hojdačky, pieskoviská, hracie centrá, detské domčeky svojím jedinečným vzhľadom, realistickým prevedením a množstvom funkčných prvkov, pripomínajúcich skutočné domy, lákajú deti k hrám na čerstvom vzduchu.

Smoby domček pre deti

Ak chcete rozvinúť tvorivý potenciál vášho dieťaťa, vyberte mu hračky Smoby.

Spoločnosť patrí k európskym lídrom v produkcii hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Do portfólia spoločnosti patria tiež značky Ecoiffier, Majorette a Berchet. Spoločnosť bola založená vo Francúzsku v roku 1924, od roku 2009 je spoločnosť členom skupiny SIMBA DICKIE GROUP a dnes jej pobočky nájdeme po celom svete.

Logo Smoby

Smoby má vlastné tímy odborníkov, ktorí skúmajú potreby detí, dizajnérov personál špecialistov, ktorí monitorujú kvalitu výrobkov. Hlavným sloganom spoločnosti je zabezpečiť bezpečnosť dieťaťa, preto sa na výrobu hračiek používajú netoxické, bezpečné a odolné plasty. Pri výbere hračiek Smoby máte istotu, že sú vyrobené z bezpečných materiálov bez škodlivých chemikálií a farbív. Všetky hračky sú certifikované, testované a spĺňajú predpísané normy a štandardy.

Rate this post