Hračky Little Tikes

1868

Hračky Little Tikes kupujú rodičia, ktorí pre svoje deti vyberajú kvalitné bezpečné hračky, s cieľom podporiť harmonický rozvoj detí.  Veselé detské hračky Little Tikes podporujú zvedavosť a učenie sa prostredníctvom aktívnych, tvorivých zážitkov a spoločenských hier. Počas hry si deti trénujú fantáziu, čo je dôležité pre rozvoj ich tvorivých schopností, jemnú i hrubú motoriku.

Plastový domček -chata

Hračky Little Tikes sú bezpečné, vyrobené z kvalitných materiálov, bez ostrých hrán, odolné a spoľahlivé. Zabavia deti aj niekoľko generácií.

Základný sortiment výrobkov americkej spoločnosti Little Tikes sa skladá z rôznych hračiek pre deti predškolského veku, vrátane hudobných hračiek, hračiek do kúpeľne a pre detské hry vonku.

Detský xylofón psík

Odrážadlá, populárne autíčka Cozy Coupe, kolobežky či detské trojkolky podporujú a rozvíjajú u detí pohybové aktivity na čerstvom vzduchu. Napomáhajú ich správnemu a harmonickému rozvoju.

Detské odrážadlo Polícia Little Tikes

Interaktívne hračky pre najmenšie deti, hudobné hračky stimulujú u detí rozvoj fantázie, kreativity, prispievajú k rozvoju jemnej i hrubej motoriky. S hračkami Little Tikes sa deti dokážu zabávať celé hodiny, pretože podporujú objavovanie a vzdelávanie prostredníctvom aktívnej hry.

Detský vláčik na hranie pre najmenších

V pestrej ponuke nájdete hračky Little Tikes:

Hračky Little Tikes

Do detailov prepracované prevedenie, žiarivé farby, nárazu vzdorné a bezpečné materiály odolné voči teplotným zmenám sú zárukou bezpečnej hry vašich detí. Všetky hračky na záhradu dokážete rýchlo a jednoducho zmontovať a udržať čisté počas celého roka bez veľkej námahy.

Pieskovisko korytnačka

Hračky sa vyrábajú z vysoko kvalitných a bezpečných materiálov metódou odstredivého odlievania. Hračky Little Tikes spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a štandardy bezpečnej hračky.

Ak chcete, aby sa vaše dieťa hralo s bezpečnou hračkou a počas hry sa komplexne rozvíjalo, dajte mu hračky slávnej značky Little Tikes.

Americkú spoločnosť Little Tikes založili v roku 1970. V novembri 2006 sa spoločnosť Little Tikes stala súčasťou spoločnosti MGA Entertainment, ktorá je dnes lídrom vo výrobe rodinných výrobkov. Jej ústredie a najväčšie výrobné závody sa nachádzajú v meste Hudson, v Ohio. Továrne na výrobu hračiek nájdeme aj mimo Spojených štátov, v Európe a Ázii.

Cieľom spoločnosti Little Tikes je vytvárať a dodávať inovatívne detské hračky pre chlapcov a dievčatá po celom svete. Hračky sú zamerané na aktívnu a zábavnú detskú hru, ktorá rozvíja tvorivý potenciál dieťaťa. „ Rozvíjať a rásť“ – to je motto Little Tikes.

Rate this post