PalPlay

1871

Hračky PalPlay spoznáte podľa jasných farieb, kvalitných materiálov a precíznemu spracovaniu. Deťom prinášajú radosť a množstvo zábavy. Rodičov poteší ich kvalita, bezpečnosť a príjemná cena.

Najobľúbenejšie produkty vyrábané spoločnosťou PalPlay sú detské plastové domčeky, navrhnuté špeciálne pre hry na čerstvom vzduchu. Vďaka detským domčekom sa deti stávajú hrdými majiteľmi záhradných domčekov, tajomných hradov uprostred hustého lesa alebo zámkov, plných očarujúcich princezien.

PalPlay detský domček na hranie

Detský domček Palplay

Vytvára dokonalé prostredie pre hry rolí. Rozvíja predstavivosť dieťaťa, vnáša do jeho detského sveta veľa kúzelných momentov. Hry v záhradnom domčeku podporujú fantáziu detí, pomáhajú im nadväzovať nové kontakty, rozvíjať sociálne cítenie a pomáhajú pri rozširovaní slovnej zásoby. Umiestnite detský domček vonku a vaše dieťaťa v ňom bude rado tráviť hodiny pri hrách s priateľmi.

Detský plastový domček PalPlay

Okrem detských domčekov na hranie spravíte vašim deťom radosť aj mnohými ďalšími hračkami, pretože ponuke nájdete tiež pod značkou PalPlay:

  • plastové hojdačky
  • detské šmykľavky
  • pieskoviská
  • bazény pre deti
  • koše a boxy na hračky
  • detské stolíky a stoličky

Detská šmykľavka

Spoločnosť patrí k jedným z popredných svetových výrobcov detských plastových hračiek, ktoré sú známe vo viac ako 30 krajinách. PalPlay – výrobcu detských plastových hračiek mnohí z nás evidujú pod značkou Marian Plast, ktorej zakladateľom bol v roku 1996 pán Shlomo Marian z Izraela. Marian-Plast logo

K zmene obchodnej značky z Marian Plast Ltd. na PalPlay prišlo v roku 2016. Produkty sa vyrábajú v priestoroch priemyselnej zóny Migdal na rozlohe 20 000 štvorcových metrov. Spoločnosť zamestnáva viac ako 100 ľudí.

PalPlay logo

Všetky hračky sa vyrábajú z netoxického odolného plastu. Spĺňajú najvyššie európske normy bezpečnosti a kvality výrobkov pre deti a pravidelne prechádzajú prísnou kontrolou. Výrobné zariadenie a produkty spoločnosti sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy kvality.

Detská sedačka -kreslo

Veselé, inovatívne farebné výrobky s vysokou kvalitou zohľadňujú potreby detí.Spoločnosť svoj sortiment produktov pre deti neustále rozširuje a zlepšuje.

Keď hľadáte pekné kvalitné hračky na záhradu za rozumnú cenu, z ponuky PalPlay si určite vyberiete.

Rate this post

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here