KETER

2954

Pri výbere hračiek značky KETER sú spokojní aj rodičia, pretože hračky tohto výrobcu spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy výrobkov určených pre deti. Vďaka hračkám KETER ostanú vašim deťom neopakovateľné spomienky na detské hry, plné zábavy a radosti.

S hračkami do záhrady vyriešite problematiku detskej zábavy v lete na čerstvom vzduchu skutočne veľmi rýchlo.

Každý produkt je premyslene navrhnutý tak, aby skombinoval trvanlivosť plastov, atraktívny dizajn a bezkonkurenčnú funkčnosť.

V rozsiahlej ponuke Keter nájdete:

detské záhradné domčeky a domáce ihriská

Detské domčeky Keter oslnia deti žiarivými farbami.

Detské domčeky vo veselých farebných kombináciách oceňujú deti aj dospelí. Domčeky sú vyrobené z kvalitných materiálov a môžete ich umiestniť v interiéri aj v exteriéri, pretože vynikajú vysokou odolnosťou a UV ochranou.

šmykľavky

Šmykľavka Ketter detská malá

Detské šmykľavky vynikajú krásnym dizajnom, vysokou kvalitou a do detailov premyslenou bezpečnosťou. Deti si môžu užívať radosť zo šmýkania po celý rok, pretože šmykľavku viete umiestniť vonku i vo vnútri.

 pieskoviská

Pieskovisko autíčko

Kvalitný plast a oblé tvary sú zárukou bezpečnej hry detí. Pieskovisko s odolného materiálu chráni UV ochrana, a tak vám bude slúžiť niekoľko rokov.  Využiť ho môžete dokonca ako bezpečný bazénik pre najmenšie deti.

hojdačky

Na vysoko kvalitnej hojdačke sa zabavia naraz až 3 deti. Oblé tvary a stabilná konštrukcia sú zárukou bezpečnej hry. Hojdanie si deti môžu užívať po celý rok, keďže ju viete umiestniť vo vnútri aj vonku.

Hojdačka plastová pre dve deti

Domčeky na hranie pútajú pozornosť detí štýlovým dizajnom a zaujímavými riešeniami. Plastové domčeky pomáhajú rodičom meniť sny detí na skutočnosť. Kvalitné detské domčeky sú vyrobené pomocou inovatívnych technológií z ekologických materiálov, ktoré sú pre deti maximálne bezpečné.

Plastový záhradný domček Keter

Spoločnosť Keter patrí k popredným svetovým výrobcom a dodávateľom polymérových výrobkov pre domácnosť a záhradu a hračiek pre deti. 29 závodov v Izraeli, Európe a Spojených štátoch vyrába širokú škálu výrobkov predávaných vo viac ako 90 krajinách po celom svete.

Všetky hračky spĺňajú najprísnejšie medzinárodné štandardy kvality a bezpečnosti.

 

Rate this post