Bábika Baby Annabell. Vyberte tú najlepšiu na základe recenzií

5399

Aj vaše dievčatko očarila bábika Baby Annabell, ale vy neviete, ktorú kúpiť?  Prečítajte si recenzie a všetky informácie o Baby Annabell, aby ste vybrali tú najlepšiu bábiku Baby Annabell.

Bábika Baby Annabell od slávnej nemeckej spoločnosti Zapf Creation si získala už milióny detských sŕdc po celom svete. Bábika Baby Annabell s interaktívnymi funkciami je hračka, ktorá umožňuje dievčatkám zažiť chvíle plné zábavy a vzrušujúcej hry.

Prečo je bábika Baby Annabell výnimočná?

1.Realistický do detailov prepracovaný vzhľad

Bábika Baby Annabell na prvý pohľad zaujme realistickým vzhľadom. Do detailov prepracovaný výraz tváre a mäkké telo bábiky vyvoláva pocit, že držíte v rukách skutočné bábätko.  Bábika Baby Annabell môže plakať a smiať sa. Vyjadriť emócie, hýbať sa. Dokonca, niektoré modely menia výraz tváre, zatvoria oči a usmievajú sa.

2. Rozvoj zručností

Hra s bábikou Baby Annabell umožňuje dievčatám cítiť sa ako skutočná mama. Dieťa sa prostredníctvom hry naučí, ako zvládnuť starostlivosť o dieťa. Dievčatá sa učia bábiku obliekať, kŕmiť, prebaliť, kúpať. Pri hre si dieťa zdokonaľuje jemnú motoriku, rozširuje slovnú zásobu.

Hra s Baby Annabel bábikou podporuje fantáziu, pomáha rozvíjať spoločenské zručnosti a hodnoty, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia. Prirodzene sa rozvíja materinský inštinkt, dôkladnosť a nezávislosť.

3. Množstvo doplnkov k hre

Aby bola hra s bábikou Baby Annabell  pre deti ešte viac zaujímavejšia a reálnejšia, spoločnosť Zapf Creation vyrába pre bábiky Baby Annabell množstvo štýlových doplnkov:

 •  oblečenie pre všetky ročné obdobia a na rôzne príležitosti
 •  doplnky a jedlo na kŕmenie
 •  plienky a doplnky na prebaľovanie a kúpanie
 •  kočíky pre bábiky a postieľky pre spoločné prechádzky a spánok.

4. Široký výber rôznych variantov a veľkostí  bábiky Baby Annabell

Bábika Baby Annabell sa vyrába pre dievčatká vo veku od 0 do 8 rokov, v niekoľkých veľkostiach:

 • 46 cm veľká bábika Baby Annabell sa vyrába ako bábätko vo verzii dievčatka a chlapčeka
 • 43 cm vysoká bábika Baby Annabell
 • 36 cm dlhá bábika Baby Annabell poteší dievčatká od 1 roka.
 • 18 -26 cm veľké bábiky Baby Annabell Newborn je milým spoločníkom pre deti od narodenia do 1 roku

 5. Vysoká kvalita

Hračky Zapf Creation sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov, ktoré sa vyznačujú špeciálnou nemeckou kvalitou a funkčnosťou. Všetky materiály a produkty sú testované v autorizovaných testovacích centrách už počas ich výroby, aby spĺňali všetky kvalitatívne a bezpečnostné normy.

NÁŠ TIP: Širokú ponuku bábik Annabell skladom a za najlepšie ceny nájdete na Heureka.sk.

Druhy bábiky Baby Annabell

Bábika Baby Annabell sa vyrába v štyroch verziách, ktoré sa líšia veľkosťou, funkciami a farbou pleti.

Bábika Baby Annabell Newborn pre deti od 0 do 1 roka

Bábika Baby Annabell Newborn s mäkkým telíčkom a veselou čiapočkou s uškami je celá ušitá z mäkkej na dotyk príjemnej látky. Očká, nos aj ústa sú na tváričke vyšité, preto je vhodná už pre bábätká od narodenia. Milý výraz tváre, mäkké telíčko sú ideálne na maznanie do postieľok tých najmenších dievčatiek.

Zapf Creation Bábika Baby Annabell Newborn Mini Soft
Mäkká bábika Baby Annabell Newborn Mini Soft

Veľkosť bábiky je 18 cm. Rozloženie výplne v zadnej časti bábiky umožňuje, že bábika dokáže pekne sama sedieť. Bábiku môžete ručne prať.

V sérii Newborn si môžete vybrať tiež bábiku bábiku Baby Annabell Newborn soft s hrkálkou vo vnútri bábiky. Bábika Baby Annabell Newborn Soft je veľká 26 cm.

Bábika Baby Annabell Newborn
Bábika Baby Annabell Newborn Soft s hrkálkou

Recenzie bábiky Baby Annabell Newborn

Eva: Bábika Baby Annabell Newborn je veľmi mäkká a super ľahká. Ideálna ako prvá bábika a panáčik na maznanie. Dcérka sa bez nej už nehne. Našťastie ju viem prať v práčke 🙂

Bábika Baby Annabel  My First 36cm pre deti od 1 roka

Bábika Baby Annabell My First je určená pre deti od 1 roka. Veľkosť bábiky My First Annabell je 36 cm.  Bábika Baby Annabell My First vyzerá ako skutočné dieťa. Má veľké otváracie a zatváracie oči s hustými riasami, ružovú tváričku s malým nosom, pekne tvarovanými perami a uškami. Telo bábiky My Firts Annabell je mäkké, stvorené na objímanie.

Bábika Baby Annabell My First Annabell
Roztomilá bábika My First Annabell s modrými zatváracími očami

Bábika Baby Annabell My First je oblečená v dupačkách s obrázkom a na hlave má čiapočku v rovnakej farbe. Súčasťou balenia je fľaška na kŕmenie. Dupačky s obrázkom sú navrhnuté so špeciálnym predĺženým „on + off“ rozopínaním, prispôsobeným rúčkam malých dievčatiek. Prezliekanie bábiky sa tak stane hračkou aj pre tie najmenšie mamičky.

 • Váha: 558 g
 • Rozmery: 30,8 x 17 x 20,2 cm

Bábiku Baby Annabell My First Annabell kúpite aj vo verzii chlapčeka v modrom oblečení.

Moja prvá bábika Baby Annabell chlapček
Baby Annabell My First braček

Recenzie bábiky Baby Annabell My First

Katarína: Bábiku sme kúpili vnukovi, ktorý veľmi rád napodobňuje mamu, ktorá sa stará o novorodenca. Bábika je super a vnuk je ňou nadšený. Kvalita a cena sú naozaj skvelé, spracovanie vynikajúce. Môžem, len odporučiť.

Bábika Baby Annabell My First Kúpacia bábika s vaničkou 36 cm

Ešte viac zábavy si malá mamička užije s bábikou Baby Annabell, s ktorou sa môže kúpať vo vani. Kúpacia bábika Baby Annabell My First s vaničkou je veľká 36 cm. Po namočení vo vode jej telíčko rýchlo schne, a tak sa so svojou obľúbenou bábikou môže „ mamička“ hrať bez obmedzenia.

Kúpacia bábika Baby Annabell My First
Baby Annabell My First Kúpacia bábika s vaňou

Bábika Baby Annabell My First Kúpacia bábika má na sebe ružové dupačky ozdobené obrázkom – ovečkou vo vani a na hlavičke má čiapočku ružovej farby. Súčasťou balenia je ružová priehľadná vanička na nožičkách. Bábika očká nezatvára.

 • Váha:  748 g

Recenzia bábiky Baby Annabell My First s vaničkou

Iva: Moja dcéra bola z tejto roztomilej bábiky nadšená. Berie si ju so sebou do vane. Veľkosťou aj váhou nám úplne vyhovuje a to má dcérka už 3 roky.

Bábika Baby Annabell My First Baby Fun 36 cm pre deti od 2 rokov

Pre dievčatá od 2 rokov nájdete v edícii My First Annabell bábiku Baby Fun veľkú 36 cm. Telo bábiky je mäkké, hlava, nohy a ruky sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu. Bábika Baby Annabell My First Baby Fun vie otvoriť a zatvárať oči, smiať sa.

Dievčatko bábika Baby Annabell Baby fun
Interaktívna bábika Baby Annabell Fun 36 cm

Bábika má oblečené ružové dupačky s vyšívaným obrázkom ovečky. V balení nájdete bábiku v ružových dupačkách s čiapočkou, fľašku pre bábiku, plienku a malú handričku. Bábika Baby Annabell My First Baby Fun má už niekoľko interaktívnych funkcií:

 • keď ju pobozkáte na čelo, zopakuje zvuk bozku alebo zavolá na mamičku.
 • keď ju pošteklíte na brušku – smeje sa
 • pri hojdaní tam a späť, pomaly zavrie očká a zaspí.

Pre spustenie interaktívnych funkcií bábika Baby Annabell My First Baby Fun potrebuje 3 batérie AAA, ktoré však musíte dokúpiť samostatne, lebo nie sú v balení.

Aby bola bábika Baby Annabell My First Baby Fun pre dvojročné dieťatko maximálne bezpečná, nemá v ústach otvor na zasunutie fľašky a rovnako fľaška neobsahuje tekutinu. Pitie z fľašky je „ akože.“

 • Váha: 853 g
 • Rozmery:36 x 28 x 14 cm

vyberte si bábiku Annabell na Heureka.sk 

Zapf Creation bábika Baby Annabell 43 cm od 3 rokov

Bábika Baby Annabell svojimi realistickým vzhľadom a funkciami vyzerá a správa sa ako skutočné dieťa. Reaguje na dotyk, roní skutočné slzypapá z jej  fľaštičky. Bábika je veľká 43 cm. Telo bábiky je mäkké, hlava, nohy a ruky sú vyrobené z vysoko kvalitného vinylového materiálu.

Bábika Baby Annabell s funkciami
Bábika Baby Annabell reaguje na dotyky, vie roniť ozajstné slzy a pije z fašky

Funkcie bábiky Baby Annabell:

 • v náručí bábika Baby Annabell zatvára oči a zaspáva s spokojným chrápaním!.
 • keď dostane svoju fľašku, pohybuje pri saní ústami a očami – rovnako ako skutočné dieťa.
 • keď vypije  aspoň ¼ obsahu fľaše, roní skutočné slzy
 • upokojí sa, keď dostane svoj cumlík
 • keď zatlačíte plné bruško, vyciká sa do plienky alebo nočníka
 • keď je šťastná nahlas sa smeje
Bábika Baby Annabell bábätko chlapček
Bábätko chlapček Baby Annabell

Bábika funguje na 4 batérie typu AA / LR6 1,5V, ktoré však nie sú v balení a musíte ich kúpiť zvlášť. Bábika Baby Annabell je oblečená v dupačkách a čiapočke. V balení nájdete bábiku, podbradník, cumlík, plienku a medailónik.

 • Rozmery: 46 x 28 x 17 cm
 • Váha: 1,4 kg

Recenzie interaktívnej bábiky Baby Annabell

Silvia: Úžasná bábika, ktorá môže robiť všetko. Ja som naozaj nadšená a moja dcéra ju miluje. Bola veľmi šťastná, keď ju dostala a hrá sa s ňou za tie 2 mesiace denne. Bábiku by som kúpila opäť.

Julka: Skvelá bábika. Dcéra ju dostala na 3. narodeniny. Hrá sa sňou rada. Len keď Baby Annabell plače potrebuje nikedy našu pomoc, aby ju utíšila. Pri nakladaní do kočíka pre bábiky jej musíme ešte trochu pomôcť, pretože bábika je trochu ťažšia.

Bábika Baby Annabell Mia 43 cm od 3 rokov

Malá sestrička Baby Annabell sa volá Mia. Bábika Baby Annabell Mia má telo a tváričku prepracované do najmenších detailov. Telíčko bábiky je mäkké, tvár, ruky a nohy sú vyrobené z kvalitného, na dotyk príjemného vinylu.

Bábika Baby Annabell Mia bez funkcií
Bábika Baby Annabell® Mia s mäkkým telíčkom.

Na svet sa bábika pozerá veľkými modrými očami s dlhými riasami. Oblečená je do ružových dupačiek s jemným prúžkom, kvetinovou potlačou a ozdobnými mašličkami. Súčasťou bábiky je tiež cumlík, fľaštička, čiapočka a topánočky.

Bábika Baby Annabell Mia je bez interaktívnych funkcií. Očká bábika nezatvára.

 • Váha bábiky: 1,1 kg

Recenzie bábiky Baby Annabell Mia

Saša: Baby Annabell Mia sa nám veľmi páči. Dcérka ju dostala k 4.narodeninám a hrá sa s ňou denne. Dokáže ju už sama prezliecť. Jediné čo by som vytkla je jej cena, keďže je len ako klasická bábika, bez funkcií.

Bábika Baby Annabell sa učí chodiť 43 cm od 3 rokov

Chodiaca bábika Baby Annabell od Zapf Creation je takmer ako skutočné dieťa. Keď ju položíte bruškom na podlahu, začne loziť ako batoľa. Naopak, keď ju chytíte za ruky, bábika urobí prvé kroky.

Zapf Creation Chodiaca bábiky Baby Annabell
Bábika Baby Annabell Annabell sa učí chodiť

Veľkosť bábiky je 43 cm a funguje na batérie 4 x LR6 / AA LR6 1,5V, ktoré nie sú súčasťou balenia. Chodiaca bábika Baby Annabell so zatváracími očkami má oblečenú súpravu s čiapočkou v jemných odtieňoch ružovej a sivej.

 • Rozmery balenia sú: 44 х 15 х 28,5 cm.
 • Váha: 1,45 kg

Recenzie chodiacej bábiky Baby Annabell

Ivana: Chodiaca bábika Baby Annabell je pre moju trojročnú dcéra trochu ťažká. Bábika sa neplazí na každom povrchu. U nás to funguje jedine na pohovke, takže sklamanie.

Uršuľa: Dcéra si ju priala k narodeninám. Spočiatku bola bábika zapnutá neustále, čím sa samozrejme veľmi rýchlo vybili baterky. Neskôr ju dcéra využíva už len pri bežných hrách ako iné bábiky. Myslím, že iný typ bábiky Baby Annabell alebo Baby Born by bola lepšia investícia.

Bábika Baby Annabell sa učí plávať 43 cm od 3 rokov

Interaktívna bábika Baby Annabell sa učí plávať je unikátna hračka z populárnej vzdelávacej série značky Zapf Creation.  43 cm veľká bábika Baby Annabell dokáže vo vode sama plávať.

Plávajúca bábika Baby Annabell Zapf Creation
Zapf Creation Baby Annabell sa učí plávať

Vďaka dôkladne prepracovanému mechanizmu, ktorý dáte do pohybu pomocou 4 AAA batérií, dokáže bábika vo vode hýbať rukami a nohami. Keď jej podložíte ruku pod chrbát, pláva dokonca na chrbte.

Bábika Baby Annabell sa učí plávať má oblečené ružové plavky, na rukách má nafukovacie rukávniky a jej súčasťou je malý uteráčik. Do detailov prepracovaná tvár a pohyblivé telo dávajú hre realistický ráz. Bábika funguje na 4 AA batérie, ktoré však nie sú v balení spolu s bábikou.

 • Váha bábiky: 1,45 kg
Bábika Baby Annabell do vody
Bábika Baby Annabell vo vode pohybuje rukami, nohami.

Plávajúca bábika Baby Annabell  neroní slzy, nepije z fľašky, neciká ani nezatvára oči.

Plávajúca bábika Baby Annabell by sa mala kúpať len v čistej vode bez použitia peny či prípravkov na umývanie. Po plávaní by ste mali z bábiky vždy vodu vypustiť cez otvor v zadnej strane, opatrne ju vyutierať a dôkladne nechať vysušiť.

Recenzie plávajúcej bábiky Baby Annabell

Michaela: Moja 6-ročná dcéra je v siedmom nebi. Plávajúca bábika Baby Annabell  má naozaj krásnu tvár, ale bez zatvárajúcich očí. Keď sa dostane do kontaktu s vodou, hýbe sa a smeje sa. Po kúpaní rýchlo vysychá a nedrží v sebe žiadnu vodu ako Baby Born.

Oľga: Bábika Baby Annabell  sa učí plávať je na pohľad pekná, ale my ju už nekúpeme :-(. Dcérka sa s ňou chce hrať aj po kúpaní a nie čakať, kým vyschne. Pohyby pri plávaní boli také ťažkopádne. Zvuky, ktoré bábika vydáva sa opakujú v rovnakej slučke bez ohľadu na to, čo s ňou robíte. U nás, čo sa týka funkcie plávania, veľké sklamanie. Jedinou útechou je, že dcérka sa s ňou zahrá aj bez kúpania.

Jarka: Moja dcéra dostala túto bábiku od starých rodičov a je s ňou nadšená. Na pohľad je veľmi pekná. Pri plávaní je hluk väčší, ale dcére to nevadí. Vo vode bábika akoby stvrdla, ale už sme si na to zvykli. My po kúpaní položíme bábiku na jednorázovú plienku, a tak sa zbytkov vody zbavíme rýchlejšie. 

Bábika Baby Annabell  Sophia s vláskami 43 cm od 2 rokov

Každá dievčatko má rado bábiky a hrá sa na mamičku. Bábike Sophii môže vytvárať aj rôzne účesy. Sestrička bábiky Baby Annabell Sophia má krásne blonďavé vlásky, ktoré môže vaše dievčatko česať donekonečna. Súčasťou balenia je kefa, s ktorou môžete bábike vytvárať stále nové a nové účesy.

Bábika Baby Annabell Sophia s vlasmi
Baby Annabel bábika Sophia s prekrásnymi blonďavými vláskami

Baby Annabell Sophia má oblečené veselé šatičky, legíny, ružové topánočky a vo zlatých kučerách čelenku. Telo bábiky je mäkké, vhodné na maznanie. Bábika Baby Annabell  Sophia je bez funkciíoči nezatvára.

 • Rozmery balenia: 32 х 20 х 39 сm.
 • Váha: 907 g

Recenzie Baby Annabell bábiky Sophia

Nela: Bábika Baby Annabell  Sophia s vláskami je pekná a jemná. Ruky a nohy sú trochu ťažšie, ale naša 5-ročná dcéra nemá problém s jej prenášaním. Nemá žiadne funkcia a bohužiaľ  ani zatváracie oči. Dokáže sedieť, keď ju o niečo opriete. Vlasy nám po 2 mesiacoch hrania a česania nevypadávajú.

Silvia: Bábika Baby Annabell  Sophia bola narodeninovým darčekom pre dcérku. Som však sklamaná. Spredu vyzerá veľmi dobre, ale v zadnej časti hlavy je vlasov málo. Dúfam, že jej pri česaní postupne nebudú vlasy vypadávať.

Interaktívna bábika Baby Annabell Chorá Milly 43 cm od 3 rokov

Bábika Baby Annabell Chorá Milly je úplne reálne stvárnená bábika, ktorá vyzerá a správa sa ako skutočné choré bábätko. Vaša dcéra sa môže o bábiku starať ako o skutočné dieťa. Po stlačení tlačidla bábike sčervenejú líca a plače.  Bábika zatvára a otvára očká. Látkové telo bábiky Baby Annabell Chorá Milly je mäkké a poddajné, preto sa dieťaťu bábika príjemne drží.

Bábika Baby Annabell Chorá Milly
Baby Annabell bábika Chorá Milly so životnými funkciami.

Malá mamička jej sama zmeria teplotu, skontroluje srdiečko stetoskopom a vylieči bábiku liekom, či injekciou. Bábika Baby Annabell Chorá Milly môže dostať horúčku, plakať, robiť „ rozruch“ pri užívaní liekov z lyžice a môže sa smiať. Stetoskopom môžete počuť jej srdcový tep.

Súčasťou balenia bábiky sú :

 • dupačky a čiapočka
 • stetoskop
 • teplomer
 • lyžička na liek
 • fľaštička a injekcia

Bábika Baby Annabell Chorá Milly funguje na batérie. Telo bábiky je mäkké, hlava, nohy a ruky sú vyrobené z vinylu.

 • Hmotnosť: 699 g
 • Rozmery:  39 x 30 x 20 cm

Bábiky Baby Annabell porovnanie

Malá bábika Baby Annabell

Baby Annabell Newborn Soft

 • pre deti od 0 do 1 roka
 • veľkosť : 26 cm
 • mäkké telo s hrkálkou

Kúpiť bábiku

My First Bábika Baby Annabell

Baby Annabel My First 36cm

 • pre deti od 1 roka
 • veľkosť: 36 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • otváracie a zatváracie oči
 • v balení fľaška na kŕmenie
 • bez interaktívnych funkcií
 • aj ako chlapček
 • váha: 558 g

Kúpiť bábiku

Bábika Baby Annabel do vody

Baby Annabell My First Kúpacia s vaničkou 36cm

 • pre deti od 1 roka
 • veľkosť: 36 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • možnosť kúpať vo vode
 • pevné oči
 • v balení: vanička
 • váha:  748 g

Kúpiť bábiku

Baby Fun bábika Baby Annabell

Baby Annabell My First Baby Fun 36cm

 • pre deti od 2 rokov
 • veľkosť: 36 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • zatvára oči
 • interaktívne funkcie: zopakuje zvuk bozku, smeje sa
 • v balení: fľaška, plienka a malá handrička
 • potrebujete 3 batérie AAA – nie sú v balení
 • váha: 853 g

Kúpiť bábiku

Bábika Baby Annabel so slzami

Baby Annabell 43 cm

 • od 3 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • interaktívne funkcie: zatvára oči, počas spánku „dýcha“ , pohybuje pri saní z fľašky ústami a očami, roní skutočné slzy, ciká, nahlas sa smeje
 • v balení: podbradník, cumlík, plienka a medailónik
 • potrebujete 4 batérie typu AA / LR6 1,5V – nie sú v balení pri bábike
 • aj ako chlapček
 • váha: 1,4 kg

Kúpiť bábiku

Mia bábika Baby Annabell

Baby Annabell Mia 43 cm

 • od 3 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • v balení: cumlík, fľaštička, topánočky
 • bez interaktívnych funkcií
 • pevné oči
 • váha: 1,1 kg

Kúpiť bábiku

Zapf Creation Chodiaca bábika Baby Annabell

Baby Annabell sa učí chodiť 43 cm

 • od 3 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • interaktívne funkcie: zatváracie oči, lozí a chodí
 • batérie 4 x LR6 / AA LR6 1,5V– nie sú v balení
 • váha: 1,45 kg

Kúpiť bábiku

Plávajúca bábika Baby Annabel Zapf Creation

Baby Annabell sa učí plávať 43 cm

 • od 3 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • interaktívne funkcie: vo vode pláva – pohybuje rukami, nohami
 • neroní slzy, nepije z fľašky, neciká ani nezatvára oči.
 • v balení: nafukovacie rukávniky, uteráčik
 • batérie: 4 AA batérie – nie sú v balení
 • váha bábiky: 1,45 kg

Kúpiť bábiku

Sophia bábika Baby Annabell s vlasmi

Baby Annabell Sophia s vláskami 43 cm

 • od 2 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • bez funkcií, oči nezatvára
 • dlhé blond vlasy na česanie
 • v balení kefa na vlasy bábiky
 • váha: 907 g

Kúpiť bábiku

Chorá Milly Bábika Baby Annabell

Baby Annabell Chorá Milly 43 cm

 • od 3 rokov
 • veľkosť: 43 cm
 • mäkké telo
 • hlava, ruky, nohy z vinylu
 • interaktívne funkcie: sčervenejú líca a plače,  zatvára a otvára očká, smeje sa, stetoskopom počuť pulz, môže dostať horúčku
 • v balení: stetoskop, teplomer, lyžička na liek, fľaštička a injekcia
 • potrebné batérie 3 x AAA, nie sú v balení
 • váha: 699 g

Kúpiť bábiku

Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť priateľom zdieľajte ho na Facebooku.

4.5/5 - (4 votes)