Intex

2972

S produktami slávnej spoločnosti Intex sa stretol snáď už každý z nás. Spoločnosť oprávnene zaberá jednu z vedúcich pozícií medzi výrobcami rôznych nafukovacích výrobkov. Výrobky tejto značky nám spríjemňujú letné dovolenky a pobyt pri vode.

Nafukovacie produkty Intex sa tešia veľkej obľube vo všetkých krajinách sveta viac ako štyridsať rokov. Vynikajúca kvalita, rozumné ceny a najširší výber modelov zabezpečujú spoločnosti vedúcu pozíciu na trhu.

Spoločnosť sídli v Spojených štátoch amerických a jej pobočky sa nachádzajú vo Francúzsku, Holandsku a Hongkongu. Použitie najnovších a najmodernejších technológií, ako aj najdôkladnejšej kontroly kvality všetkých vyrábaných výrobkov umožňuje produktom Intex udržať si vedúce pozície už mnoho rokov.

Pri výrobe nafukovacích výrobkov je hlavným materiálom PVC. V porovnaní s výrobkami vyrobenými z bežnej gumy majú výrobky vyrobené z tohto materiálu oveľa menšiu váhu, pričom majú niekoľkonásobne väčšiu pevnosť. Okrem toho každý výrobok vyrobený z PVC je oveľa menej náchylný na starnutie a opotrebenie.

Vo výrobných zariadeniach spoločnosti Intex sa nachádza celý komplex najmodernejších laboratórií, ktorý umožňuje neustále testovanie všetkých produktov spoločnosti.

Intex-vysoká kvalita

Používanie najmodernejších výrobných postupov a inovatívnych technológii zaručuje výrobkom Intex dlhú životnosť a zákazníkom maximálny komfort pri ich používaní. Všetky výrobky sú certifikované z hľadiska dodržiavania svetovej normy ISO 9001. Značka Intex je trvalo symbolom pre vysoko kvalitné výrobky.

Intex vyrába obrovské množstvo rôznych produktov, medzi ktorými nájdeme veľmi obľúbené nafukovacie bazény, detské hracie centrá, nafukovačky, nafukovacie matrace, trampolíny, detské kolesá na plávanie, rukávniky, lopty a iné športové potreby.

Bazény Intex

Medzi najčastejšie kupované výrobky Intex patria bazény. Z bohatej ponuky bazénov tejto značky si môžete vybrať:

Nafukovacie bazény

Nafukovacie bazény patria k lacným riešeniam, ako príjemné stráviť voľné chvíle počas horúcich letných dní a dopriať si príjemný pocit chladivého osvieženia. Nafukovací bazén jednoducho umiestnite na rovnej ploche kdekoľvek vo dvore či záhrade a v priebehu niekoľkých minút si už môžete dožičiť osviežujúci relax. Zložený bazén nezaberá veľa miesta, jednoducho ho v prípade potreby premiestnite.

Intex bazén Rajská lagúna

Pevné bazény s rámom

Tento bazén je pozoruhodný svojou pevnosťou. Oceľový rám, slúži ako spoľahlivá podpera, a tak sa vodným radovánkam môžete oddávať spolu s rodinou alebo priateľmi. Pred jeho kúpou si dôkladne zvoľte potrebné rozmery bazéna.

Intex nafukovacie bazény pre deti

Chcete, aby vaše deti trávili letné prázdniny aktívne na čerstvom vzduchu? Umiestnite im vo dvore, záhrade nafukovací bazén. Bazén je jedinečným miestom pre detské hry. Deti strávia deň aktívne na čerstvom vzduchu a získajú množstvo nezabudnuteľných spomienok. Nafukovací bazén pre deti vyberajte podľa ich veku. Najmenších potešíte farebnými bazénikmi v tvare zvieratka alebo s motívom rozprávky.

Staršie deti uvítajú väčšie bazény alebo nafukovacie zábavné centrá.

Pozrite si detské bazéniky za super ceny

Nafukovacie zábavné centrá

Medzi veľmi populárne produkty značky Intex patria nafukovacie zábavné centrá, ktoré hýria farbami a množstvom vodných hračiek a rôznych vodných atrakcií. Súčasťou mnohých hracích centier sú vodné kĺzačky, vodné sprchy, vodotrysky, hračky pre športové aktivity vo vode.

Nafukovacie člny

Nafukovacie člny tejto značky sú zárukou skvelej zábavy. Nafukovacie člny sú vyrábané z najodolnejších a najspoľahlivejších materiálov, a preto sú bezpečné. V sortimente nájdete člny pre deti i dospelých.

Nafukovačky do vody

Nafukovačky Intex mnohým z nás poskytujú jedinečné chvíle relaxu počas dovolenky. Okrem relaxu sú súčasťou mnohých veselých a zábavných chví strávených vo vode s deťmi alebo priateľmi.

Plávacie kolesá a rukávniky pre deti

Plávacie kolesá a rukávniky pomáhajú deťom prekonať počiatočný strach z vody. Intex ponúka kolesá a rukávniky na plávanie pre deti rôznych vekových kategórií v rôznych motívoch a farebných prevedeniach.

Zakúpením akéhokoľvek výrobku od firmy Intex máte záruku, že dostanete bezpečné trvanlivé produkty najvyššej kvality. Užívajte si chvíle oddychu, potešenia a zábavy.

Rate this post