Aké je Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1? Recenzia a skúsenosti

3160

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 už niekoľko rokov patrí do prvej desiatky najpredávanejších ležadiel pre deti. Zaujíma vás, aké skúsenosti majú rodičia s touto detskou kolískou? Všetky dôležité informácie o tomto obľúbenom detskom ležadle, ale tiež recenzie a skúsenosti rodičov nájdete v článku.

Dnes už svetoznáma značka hračiek a detských výrobkov Tiny Love vznikla v roku 1991. Pod značkou Tiny Love nájdete produkty, ktoré podporujú vývoj dieťaťa od narodenia a ponúkajú inteligentné riešenia pre rodičov. Mnohé produkty Tiny Love získali v priebehu niekoľkých rokov významné ocenenie Mumii Awards.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 zahŕňa  v sebe 3 detské výrobky: kolísku na spanie, elektronickú hojdačkukresielko, čím vzniká pre dieťatko priestor pre oddych, hru a zábavu.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1

Technické parametre Tiny Love multifunkčného lehátka a kolísky 3v1

 • váha: cca 5 kg
 • materiál:  kov, plast a polyester
 • rozmery v rozloženom stave: 40 x 70 x 54 cm
 • plocha na ležanie:  34 x 71 cm
 • polohovanie: ľah, polosed a sed
 • nosnosť: do 18 kg v sede, do 9 kg v ležiacej a strednej polohe
 • 3-bodový bezpečnostný pás
 • 3 batérie typu AAA ( nie sú súčasťou balenia)
 • 9 rôznych melódií
 • funkcia vibrácie
 • mechanické( ručné) hojdanie
 • dostupné farby:  hnedá, červená, sivá, tyrkysová, zelená

Pozrite si cenu lehátka

Vlastnosti a funkcie Tiny Love multifunkčného lehátka a kolísky 3v1

Dnes nám výrobcovia detských potrieb ponúkajú rôznorodé ležadlá pre deti. V ponuke nájdeme jednoduché detské lehátka, ktoré tvorí kovový rám a polstrované sedadlo, ale tiež elektronické kolískyhojdačky pre bábätká.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 je už na prvý pohľad iné. Na rozdiel od klasických modelov ponúka oveľa viac funkcií.

Polohovanie

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 viete nastaviť pre dieťatko do 3 polôh.

 1. Rovná poloha (180 °) so zvýšenými okrajmi je bezpečným prostredím pre pokojný spánok.
 2. V sede sa dieťatko hrá s visiacimi hračkami v dosahu a môže sa tešiť z bohatej ponuky melódií vhodných pre hry aj odpočinok.
 3. Stredná poloha kresielka – polosed je ideálna napríklad v prípade, keď dieťatko trpí refluxom.

Tiny Love 3v1 Rocker napper červené

Prechod z 1 polohy do druhej získate jednoduchým pohybom bez toho, aby ste dieťatko z kresielka museli vyberať. Systém polohovania sa nachádza na spodnej časti chrbtovej opierky a funguje dokonale.

Plochá podložka so zvýšenými okrajmi ponúka bezpečné a útulné prostredie pre pokojný spánok. Plastová konštrukcie ležadla spolu s vnútornou vložkou je o niečo tvrdšia, ako detský matrac. Ak však nenecháte dieťatko v kresielku dlhú dobu, nebude sa cítiť nepohodlne.

Hojdanie

Stojan Tiny Love multifunkčného kresielka 3v1 tvorí kovová konštrukcia, ktorú viete nastaviť napevno alebo využívať ju ako hojdačku. Ak konštrukciu zablokujete, Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 sa nehýbe. Naopak, ak chcete dieťatko v kresielku upokojiť alebo zabaviť hojdaním, nožičky dáte do zvislej polohy, čím získate hojdaciu základňu.

Funkcia vibrácie

Tiny Love multifunkčné kresielka 3v1 Rocker má upokojujúce jemné vibrácie pozdĺž celého lôžka, ktoré môžu pomôcť dieťatko upokojiť, ale tiež odstrániť nepríjemnú bolesť pri kolike.

Oblúk s hračkami

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 hračky

Súčasťou hojdačky je aj elektronická hračka v tvare kvietku s ľahko nastaviteľným ramenom. Na oblúku visia 2 hračky: slimáčik – hrkálka a kvetinové zrkadielko.

Na oblúku s hračkami môžete zapnúť hrací modul. K dispozícii máte 3 hudobné režimy9 melódií. Okrem toho sú na spodku kvietku pripevnené dve svetlá, ktoré sa rozsvietia, keď hudba hrá.

Kvalita

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 je vysokokvalitne spracované. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii je dobre stabilnépre dieťatko bezpečné. Použité textílie určite nepatria k tým lacným. Visiace hračky nemajú ostré hrany ani rohy, takže dieťatku pri hre nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

V prípade potreby viete látkovú časť z ležadla zvliecť a oprať v práčke pri teplote 30 °C.

Bezpečnosť

Stabilita detskej elektronickej hojdačky a kolísky v jednom je pri dodržaní výrobcom udávanej maximálnej nosnosti veľmi dobrá. Trojbodový bezpečnostný pás, ktorého dĺžku si viete upraviť, zabezpečuje, aby dieťatko z kresielka nevypadlo.

Dbajte na to, aby ste neprekročili pri používaní ležadla výrobcom stanovenú nosnosť a dieťatko, ktoré v lehátku už sedí, nikdy nenechávajte osamote.

Skladanie

Zloženie a rozloženie multifunkčného kresielka a kolísky 3v1 vám zaberie viac času, keďže detské lehátko sa v balení nachádza úplne demontované. Súčasťou balenia je aj návod na montáž.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 vďaka nízkej hmotnosti, váži cca 5 kg, poľahky prenesiete z jednej miestnosti do druhej ako aj pri preprave autom.

NÁŠ TIP: Potrebujete mať Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 doma čo najskôr? Vyberte si ho z ponuky na feedo.sk.

Celkové hodnotenie Tiny Love lehátka 3v1

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 má všestranné využitie, ako kolíska na spanie, kresielko, v ktorom viete dieťa nakŕmiť, a priestor na hranie a sledovanie okolia. Kresielko umožňuje dieťatku najskôr hrať sa samostatne a potom prirodzene zaspať bez toho, aby ste ho museli vyrušiť.

Viete ho v rámci bytu prenášať a mať dieťatko stále pri sebe, napríklad pri varení. Vysoká nosnosť umožňuje Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 v sedacej polohe používať až cca do 4 rokov ako kresielko.

Plusy:

 • ležadlo je veľmi flexibilné vďaka svojim funkciám
 • možnosť využitia na spánok – dieťa leží vo vodorovnej polohe
 • kresielko Tiny Love je stabilné
 • vďaka nízkej hmotnosti ho môžete prenášať
 • funkcia vibrácie a hojdania pôsobí na dieťatko upokojujúco
 • výber až z 9 melódií
 • hrací oblúk
 • nosnosť až 18 kg 
 • elegantný dizajn

Mínusy

 • skladanie zaberie viac času
 • textilná časť sa z konštrukcie ťažšie dáva dolu
 • rám lehátka neviete sklopiť, takže detské kresielko zaberá veľa priestoru pri preprave vo vozidle
 • materiál matraca je trochu klzký a 3-bodový pás znemožňuje dať cez matrac plienku alebo deku

Kúpiť lehátko Tiny Love 3v1

Skúsenosti rodičov s Tiny Love multifunkčným lehátkom 3v1

Viera

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 upokojuje dieťa vo všetkých troch polohách. Ak mi dcérka v kresielku zaspí, nemusím ju prenášať do postieľky. Jednoducho z kresielka spravím malú postieľku. Polohuje sa veľmi ľahko.

Tiny Love multifunkčné lehátko s hudbouRoztomilé hudobné hračky bavia dieťa. Lehátko používame od narodenia a veľmi oceňujem, že budem môcť využívať dlhú dobu. Má krásny dizajn, ktorý dopĺňajú hračky a hudba.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1  by som určite odporučila priateľom a rodinám, ktoré očakávajú dieťa. Je to dobrá investícia.

Jaro

Pre syna som vyberal lehátko ja. Bolo to časovo veľmi náročné, keďže som si všímal všetko do najmenšieho detailu. Nakoniec som sa rozhodol pre Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1. Je to skvelo vyzerajúce kreslo, ktoré robí všetko, čo potrebujeme. Syn v ňom spí, sleduje okolie aj visiace hračky.

Tiny Love multifunkčné lehátko a kolíska v jednom

Manželka ho má počas dňa v kuchyni, keď varí. Zloženie nebolo veľmi náročné. Polohovanie je fajn. Ja by som okrem vibrácií uvítal automatické hojdanie, pretože teraz musíme hojdať syna len my. A tiež možnosť ho pri prenášaní jednoducho zložiť na menšie. Iné výhrady nemám. Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 je skvelé pre dieťa aj pre rodičov.

Denisa

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 skúsenosťTiny Love multifunkčné lehátko 3v1 vyzerá v skutočnosti ešte krajšie ako na foto, keď som objednávala z internetu. Polohovanie  poskytuje určitú flexibilitu a zabezpečuje pohodlie dieťaťa. Skladanie bolo náročné.

Je ľahké ho sklopiť do polohy na spanie aj s dieťatkom. Tiež si ho bez problémov prenášam po dome. S lehátkom som spokojná a neviem si bez neho predstaviť, ako by som všetko pri malom v dome zvládala.

Z oslovených  rodičov, 92 % hodnotilo Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 ako veľmi dobré. 6 % ohodnotilo lehátko ako dobré.  Uspokojivé hodnotenie dali Tiny Love kresielku a kolíske 3v1 2 % respondentov.

Podľa názorov týchto kupujúcich je Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1  ľahké, stabilné a pre dieťatko pohodlné. Rodičia ocenili jednoduché polohovanie, najmä polohu do úplného ľahu, možnosť prať poťah v práčke. Nastaviteľné vibrácie bzučia ticho a pomáhajú dieťaťu zaspať.

Melódie a zvuky je možné nastaviť v dvoch úrovniach hlasitosti.  Pomer cena-výkon – kvalita je tiež veľmi dobrý.

Medzi najväčšie mínus, ktorí rodičia zaznamenali je tvrdá podložka. Väčšina z nich na ňu dáva ešte tenkú deku. Mínusom je tiež, že v balení nie sú batérie. Ďalšou nevýhodou je, že tkanina sa ťažko odstráni z okraja kolísky.

Recenzie na Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 nájdete tiež na heureka.sk.

NÁŠ TIP: Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 si môžete na feedo.sk vybrať aj so strieškou.

Tiny Love multifunkčné lehátko 3v1 so strieškou

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho pre priateľov na Facebooku.

4.2/5 - (5 votes)