smarTrike

2566

Populárny výrobca detských trojkoliek smarTrike® ponúka rodičom funkčné a inovatívne trojkolky, ktoré doslova rastú s deťmi. Unikátne smarTrike trojkolky pre deti vás zaujmú nádherným, do detailov prepracovaným, dizajnom, vysokou kvalitou a komfortom, plynulou jazdou, ľahkým ovládaním a množstvom bezpečnostných prvkov.

V ponuke výrobkov spoločnosti Smart Trike Ltd. nájdete inteligentné, inovatívne trojkolky pre deti od 6 mesiacov až do predškolského veku. Tieto detské trojkolky smarTrike vynikajú medzi produktami vo svojej kategórii jedinečnou možnosť premeny.

Z trojkolky – kočíka, v ktorej môžete voziť dieťa už od 10 mesiacov, odstránením bezpečnostných prvkov získate trojkolku a neskôr odrážadlo pre dieťa. Vďaka tejto multifunkčnosti, trojkolku smarTrike® využijete vy i vaše dieťa niekoľko rokov.

Trojkolka pre deti Recliner

Detské trojkolky  smarTrike pre batoľatá

S trojkolkou smarTrike® 5v1 alebo 4v1 sa môžete vydať na prechádzky s vaším bábätkom už od jeho 6 mesiacov, pretože trojkolku dokážete jednoducho transformovať v 4 etapách, tak ako porastie vaše dieťa a menia sa jeho potreby.

Trojkolka Smartrike

Od 6 do10 mesiacov dieťatko budete voziť v trojkolke ako v kočíku. Umožňuje vám to komfortné sedadlo s mäkkým čalúnením, ktoré viete polohovať, množstvo bezpečnostných prvkov a jednoducho ovládateľná rukoväť.

Od 18 mesiacov odstránením bezpečnostnej ohrádky, opierky chrbta dieťa začne objavovať svet samé, ale ešte s vašou pomocou.

V období 2 rokov sa dieťa začína učiť šliapať do pedálov.

Od 30 mesiacov môžete rodičovskú rukoväť demontovať a nechať dieťa naplno si vychutnávať svoje malé úspechy z jazdy na trojkolke. Získava tak dôveru vo vlastné schopnosti a rozvíja si  motorické zručnosti a koordináciu.

Smart Trike Ltd. sa môže pochváliť aj unikátnou patentovanou technológiou Touch Steering®, ktorá získala desiatky ocenení. Vďaka technológii Touch Steering ™ dokážu rodičia ovládať trojkolky jednou rukou, bez vynaloženia akejkoľvek námahy.

Starším deťom urobíte radosť detskými odrážadlami v podobe autíčka alebo malého traktora a na oslave 2. narodenín zaručene pripravíte krásne prekvapenie malému oslávencovi trojkolesovou kolobežkou.

Smart Trike Ltd. bola založená v roku 2006 a v krátkom čase sa stala svetovým lídrom vo výrobe detských trojkoliek pre rôzne vekové kategórie. Produkty smarTrike sa úspešne predávajú po celom svete.

Spoločnosť opakovane získala niekoľko významných medzinárodných ocenení. V roku 2011 objem predaja detských trojkoliek smarTrike prekročil 1,6 milióna kusov. Viac ako desať percent z výnosov investuje výrobca do vývoja dizajnu nových modelov detských výrobkov.

Pred uvedením na trh každá trojkolka podlieha sérii prísnych testov, aby spĺňajú požiadavky bezpečného výrobku pre deti v USA, Kanade, Austrálii aj v Európe. Spoľahlivosť a bezpečnosť výrobkov smarTrike kontrolujú v popredných svetových laboratóriách ako Intertek, SGS, BV a LGA.

V portfólii spoločnosti nájdeme tiež funkčné módne riešenia pre rodičov a novorodencov pod značkou toTs. Unikátna toTs línia zahŕňa tašky na kočíky a spacie vaky pre novorodencov a dojčatá, Výrobky toTs vyrábajú z najkvalitnejších materiálov. Zaujmú unikátnym dizajnom, jedinečným prepracovaním aj tých najmenších detailov a vysokou kvalitou.

Rate this post