Mondo

1758

Hračky talianskej spoločnosti Mondo sa stali vyhľadávané rodičmi po celom svete.  Hračky s kreslenými postavičkami Barbie, Hello Kitty a svetoznámych rozprávok od Disney deti milujú.

Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek a športových potrieb pre deti. Výrobky Mondo sú známeho svojou bezchybnou kvalitou a originálnym dizajnom. Pri výrobe používa tento taliansky producent overené materiály, ktoré spĺňajú medzinárodné normy kvality. Hračky a športové potreby Mondo vynikajú odolnosťou a bezpečnosťou.

Pod talianskou značkou Mondo nájdete:

Sada do piesku Mondo thomas

Nafukovací čln rybky

  • gumené lopty s motívmi rozprávok alebo futbalových klubov
  • stabilné trojkolesové kolobežky pre deti od 2 rokov

Trojkolesová kolobežka Twist&Roll

  • skladacie dvojkolesové kolobežky pre chlapcov i dievčatá
  • detské kolieskové korčule a skateboardy

Detské kolieskové korčule Mondo

  • boxovacie vrecia pre deti
  • tenisové plážové rakety

Lopta Šmolkovia

Spoločnosť bola založená v roku 1948 v Taliansku a v súčasnosti sa jej výrobky predávajú  na všetkých kontinentoch. Spoločnosť Mondo investuje významnú časť svojich ziskov do vedeckého vývoja a zlepšovania výrobných technológií, pretože jej hlavným cieľom je vytvoriť produkty, ktoré sú dokonale prispôsobené ľudskému telu. V portfóliu tejto talianskej spoločnosti nájdeme aj jedinečné povrchové krytiny pre športové areáli.

Vďaka spolupráci s najznámejšími značkami a licenciami, ako sú Disney, Mattel, Universal a Dreamworks môže každé dieťa prežívať jedinečné chvíle so svojím rozprávkovým hrdinom.

Mondo logo

Detské kolobežky, nafukovacie bazény či gumené lopty na hranie zdobia žiarivé farby a motívy postavičiek Barbie, Hello Kitty, Minnie, Mickey, Spiderman, dinosaurov, hrdinovia populárnych detských rozprávok: Cars, Hľadá sa Nemo, Frozen, Mimoni, šmolkovia a mnoho ďalších.

Nafukovací bazén Barbie Mondo

Mondo bazény pre deti vynikajú kvalitou, odolnosťou a spoľahlivosťou všetkých materiálov. Pozornosť najmenších detí pútajú predovšetkým rozprávkovým dizajnom s obľúbenými rozprávkovými postavičkami Disney alebo seriálovými hrdinami. Mondo detské bazény, kolesá, rukávniky do vody ako aj obľúbené gumené lopty pre letné hry vonku spĺňajú európske normy a štandardy kvality a bezpečných výrobkov.

S hračkami a športovými potrebami pre deti od značky Mondo spravíte zaručene radosť aj vášmu dieťaťu.

Rate this post