Vyberáme záhradný domček pre deti od 2 rokov

3847

Pravdepodobne všetky deti snívajú o záhradnom domčeku, ktorý by bol ich malým kráľovstvom, miestom hier, útočiskom a miestom zázrakov. Splňte deťom sen a vyberte im jedinečný záhradný domček na hranie.

Záhradný domček pre deti je miestom, kde si dieťa vytvára svoj vlastný svet, svoj osobný priestor, prežíva svoju rozprávku. Stáva sa detským kráľovstvom, kde dieťa hravým spôsobom napodobňuje správanie svojich rodičov, alebo sa stáva rozprávkovým hrdinom.

Ak patríte k rodičom, ktorý práve riešia dilemu, aký typ záhradné domčeka pre deti vybrať, potom si pozrite recenzie na záhradné domčeky. A ako vybrať detský záhradný domček na hranie pre deti od 2 rokov?

Detské záhradné domčeky sú jedinečné hračky vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Keďže dieťa prechádza rôznymi vývojovými etapami pri výbere detského domčeka musíme prihliadať na vek dieťa, pre ktoré hračku kupujeme, jeho preferencie a veľkosť.

Záhradný domček pre deti od 2 rokov

Deti majú tendenciu napodobňovať dospelých už v útlom veku. Vo svojich hrách rady opakujú to, čo robí mama alebo otec. Hranie rolí zohráva vo vývoji detí dôležitú úlohu a záhradný domček je skvelým darčekom už na 2. narodeniny. A ktoré 3 záhradné domčeky kupujú najčastejšie rodičia deťom od 2 rokov?

Marian Plast Domček Happy House

Marian plast domček Happy House
Marian Plast domček Happy House

Záhradný domček Happy House je splneným snom každého dieťaťa, ktoré túži po vlastnom domčeku na hranie. Vďaka domčeku sa deti prenesú do vlastného „rozprávkového sveta“ plného kúziel a fantázie. Pozornosť detí upúta na prvý pohľad žiarivým farebným prevedením, veselým motívom prírody farebných motýľov a kvetiniek. Realistický vzhľad dodávajú domčeku dvere, ktoré deti môžu otvárať / zatvárať, 2 otvorené okná a 2 okná s okenicami.

Detský domček Happy House patrí k obľúbeným vo svojej kategórii, pretože má priestranný pôdorys – 130*109 cm a s výškou 115 cm poskytuje veľkolepý hrací priestor aj pre staršie deti. V domčeku si radosť z hry môžu užívať súrodenci i kamaráti.

Domček pre deti jednoducho a rýchlo poskladáte. Steny domu spojíte špeciálnymi plastovými maticami, ktoré sú súčasťou balenia. Konštrukcia detského záhradného domčeka Happy House je dostatočne pevná a stabilná pre detské hry.

Technické parametre záhradného domčeka PalPlay Happy House:

 • pre deti od 2 roka
 • rozmery rozloženého domčeka: výška 115 cm, dĺžka 130 cm, šírka 109 cm
 • váha 18,2 kg
 • vyrobené v Izraeli
 • rozmery balenia v kartóne: 117*16*133 cm

PalPlay detský záhradný domček máte možnosť kúpiť aj v inom prevedení:

Plastový záhradný domček Farm House

Záhradný domček Happy House od izraelského výrobcu PalPlay vás prekvapí vysokou kvalitou prevedenia a skvelou cenou.

Pozrite si cenu domčeka Happy House

Keter domček Magic Play House

Keter domček Magic plaý zelený

Detský záhradný domček Magic Play od známej firmy Keter bude vynikajúcim darčekom pre každé dieťa, pretože okamžite priťahuje detskú pozornosť a má dostatok priestoru pre hry vo vnútri.

V Keter detskom plastovom domčeku Magic Play čaká na deti dostatočne veľký hrací priestor, pretože vnútorné rozmery sú 110*110 cm a výška až 146 cm. Steny domčeka zdobí reliéf – plot, veľký zvonček nad dverami, ornamenty, zajačik, ktorý spolu s oknami, parapetami a otváracími dverami dáva záhradnému domčeku Magic realistický vzhľad. Pozornosť detí zaručene upúta kohútik na streche domčeka.

Plastový domček Magic Keter je vyrobený z vysoko kvalitného plastového materiálu, odolného voči ultrafialovému žiareniu a vlhkosti, takže farby záhradného domčeka ostanú dlho žiarivé. Plastový detský domček Keter Magic zostavíte rýchlo a viete ho umiestniť v interiéri i exteriéri.

Keter Domček na hranie Magic play hnedý
Technické parametre plastového detského domčeka Keter Magic:

 • pre deti od 2 roka
 • rozmery rozloženého domčeka: výška 146 cm, dĺžka 110 cm, šírka 110 cm
 • hmotnosť: 10,5 kg
 • rozmery balenia v kartóne: 130*100*15 cm
 • prepravná hmotnosť: 13,1 kg

Hra v záhradnom domčeku stimuluje deti k aktivite, rozvíja predstavivosť, kreativitu a strategické myslenie. Plastovým domčekom Keter Magic Play House darujete vašim deťom veľa zábavy, radosti a možnosť rozvíjať detskú fantáziu a kreativitu počas hier.

Pozrite si viac domčekov Keter

Smoby Domček Jura Lodge

Smoby Detský domček Jura Lodge
Domček Jura Lodge

Smoby záhradný domček pre deti Jura Lodge od francúzskeho výrobcu prvotriednych detských hračiek si získal pozornosť detí jasnými farbami a svojím tradičným prevedením. Detský plastový domček Smoby Jura Lodge má na oboch bočných stranách okno s okenicou, na zadnej strane 1otvorené okno a polovičné dvere, na prednej strane sa nachádzajú veľké vstupné dvere s kľučkou a kľúčikom. Výška vstupných dverí je 95 cm.

Záhradný domček Jura Lodge môžete umiestniť vo vnútri aj vonku, pretože Smoby detský domček na hranie je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré charakterizujú jasné, živé farby, ale tiež vysoká odolnosť proti UV žiareniu a vlhkosti.

Samotný domček na hranie je dostatočne veľký, pevný a stabilný, takže vaše deti budú v ňom počas hier v bezpečí. V Smoby plastovom domčeku Jura Lodge darujete vášmu dieťaťu a jeho kamarátom nádherný priestor pre ich detské hry, fantáziu a kreativitu. V detskom domčeku Jura Lodge je pre dieťa veľkým potešením hrať sa s priateľmi, premeniť ho na hrad pred útočiacim drakom alebo pripraviť pohostenie pre kamarátky.

Technické parametre detského domčeka Smoby Jura Lodge:

 • pre deti od 2 roka
 • rozmery rozloženého domčeka: výška 132 cm, dĺžka 124 cm, šírka 117 cm
 • hmotnosť: 18,8 kg
 • rozmery balenia v kartóne: 99*30*122 cm
 • prepravná hmotnosť: 22 kg

Keď aj vaše dieťa sníva o svojom domčeku na hranie, teraz máte skvelú príležitosť premeniť jeho sny na skutočnosť a darovať mu jedinečný detský domček Smoby Jura Lodge.

Pozrite si viac Smoby domčekov

Detský domček Magical Buddy Toys

Detský domček na záhradu Budytoys Magical červený
Budytoys Magical červený

Veľký, farbami hýriaci, detský domček Magical je skvelým darčekom na oslavu 2.narodenín. Priestranný detský domček Magical je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, má stabilnú konštrukciu a realistický vzhľad, ktorý si nepochybne získa srdiečko aj vášho dieťaťa.

Po bokoch domčeka Magical majú deti k dispozícii okná s otvárateľnými okenicami. Do domčeka deti vstupujú polovičnými dverami, ktoré jednoducho otvoria i zatvoria a vám umožnia mať dieťatko pod dohľadom aj počas jeho pobytu v domčeku.

Vnútorné rozmery domčeka (šírka 102 cm, dĺžka 90 cm a výška 109 cm) sú dostatočne veľké pre hry súrodencov alebo priateľov.

Detský domček Buddy Toys Magical poskladáte rýchlo a jednoducho pomocou špeciálnych skrutiek a matíc, ktoré sú súčasťou balenia. Krásne sa bude vynímať v detskej izbe alebo na dvore.

Budy Toys domček pre deti Magical šedý
Magical Bot sivý

Technické parametre plastového domčeka Magical Buddy Toys:

 • pre deti od 2 roka
 • rozmery rozloženého domčeka: výška 109 cm, dĺžka 90 cm, šírka 102 cm
 • hmotnosť: 10,25 kg

Plastový domček na hranie sa stáva darčekom, na ktorý sa s láskou a radosťou spomína aj v období dospelosti, pretože hry v detskom domčeku prinášajú deťom množstvo nezabudnuteľných zážitkov, príležitosť prežívať rozprávku a premeniť fantáziu na skutočnosť.

Little Tikes Magický domček so zvončekom

Little Tikes domček so zvončekomLittle Tikes magický domček so zvončekom je kúzelným domčekom, v ktorom sa môžu hrať deti už od 18 mesiacov. Pozornosť detí priťahuje hudobný zvonček na dverách, ktorý vydáva 6 rôznych zvukov. Vo vnútri domčeka sa deti zabavia telefónom alebo varením na dvojplatničke s gombíkmi. Zaujímavým doplnkom je tiež imitácia mikrovlnky. Malé dvere dokáže aj 18 mesačné dieťatko ľahko otvárať a zatvárať, a tak sa môže naplno pohrúžiť do hier plných fantázie a kúziel.

Realistický dizajn dodáva domčeku Little Tikes zaujímavý reliéf stien, strecha s imitáciou škridiel, komín, 2 okná,1 okno s okenicou, vstupné dvierka s otvorom na vhadzovanie pošty. Little Tikes Magický domček na hranie má dostatočne veľkú plochu, aby si dieťa mohlo pozvať k hre svojich priateľov. Vnútorné rozmery záhradného domčeka sú 112*104*117 cm.

Parametre Little Tikes Magického detského domčeka:

 • pre deti od 1,5 roka
 • rozmery rozloženého domčeka: výška 112 cm, dĺžka 112 cm, šírka 104 cm
 • hmotnosť: 34,2kg
 • rozmery balenia v kartóne: 123*40*115 cm
 • do zvončeka potrebujete 3 AAA batérie, ktoré musíte kúpiť samostatne

Little Tikes Magický domček pre deti od 1,5 roka je vyrobený z pevného ohňu vzdorného plastu. Farby záhradného domčeka ostávajú vďaka špeciálnemu UV filtru krásne žiarivé aj po rokoch, a preto ho môžete umiestniť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Stane sa nádherným doplnkom vašej záhrady či dvora.

Pozrite si viac Little Tikes domčekov

Záhradným detským domčekom dávate deťom jedinečné miesto – vlastný svet, v ktorom môže prejaviť svoju fantáziu a kreativitu. Vymyslieť si alebo zapojiť sa do rôznych zábavných aktivít, prinášajúcich vzrušenie, skvelú náladu, veľa smiechu a radosti.

Pre ktorý záhradný domček ste sa rozhodli? Podeľte sa o vaše skúsenosti s výberom v komentári.

4.7/5 - (8 votes)

1 komentár

Comments are closed.